phone mail

АНГАРИ

АНГАРИ

з вибором розмірів і комплектації від 3000 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Ангари: будівництво каркасного складу за лічені тижні

Далеко не у всіх випадках будівництво великой капітальної будівлі для зберігання матеріалів, або устаткування є доцільною. Сьогодні, в більшості випадків набагато розумніше замовити спорудження з легких металоконструкцій.

По-перше, в разі необхідності легкозводімий ангар можна розібрати та перемістити на іншу локацію.
Звичайно ж, мобільність – не єдина перевага металевих ангарів. Важливим аргументом є їх низька ціна. Збірне каркасне спорудження стоїть на 200%, а іноді і на 300% дешевше, ніж виготовлення капітального складу з бетону, газоблоку або цегли.
Також відзначимо, що будівництво швидкозводимих будівель займає зовсім небагато часу: всього 3 – 5 тижнів і об’єкт повністю готовий.

Ангари металеві: сфери застосування

Встановлення теплого ЛСТК-ангара одним махом вирішує масу завдань. Подібні конструкції найчастіше задовольняють логістичні та виробничі потреби підприємства. Найчастіше їх використовують в таких сферах:

Ангары быстровозводимые
  • Логістика та виробництво. Створення гаражів, критих паркінгів, автосалонів, логістичних центрів, складів, торгових закладів, СТО, а також ангарів для авіації, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки.
  • Сільськогосподарський сектор. Зведення свинарників, корівників та інших тваринницьких ферм, - зерносховища, овочесховища і т.п.
  • Індустрія спорту. Формування спортивних об'єктів - тенісних кортів, різноманітних ігрових і тренувальних майданчиків, в тому числі футбольних, баскетбольних, волейбольних.
Ангар быстровозводимый

Завдяки такій універсальності швидкобудуюємі ангари продовжують набирати популярність у всьому світі. В Україні бізнес так само оцінив їх по достоїнству, як підтвердження – зростаюча з кожним роком кількість бажаючих купити ангар під ключ від БлокМодуль.

Характеристики складської ЛСТ-конструкції нашого виробництва

Основу наших дво- і однопрогонових модульних ангарів складають каркаси з оцинкованої сталі марки S350GD, цинкування 275 г / м.кв. Завдяки цьому вони відрізняються стійкістю до агресивних середовищ. Також спорудження комплектується сучасними вікнами, підйомними секційними воротами «АЛЮТЕХ» та водостічною системою BUDMAT.

Утеплення стін і покрівлі – пожежобезпечна базальтова вата 200 мм, щільністю 45 кг / м3. Крім теплих ангарів ми пропонуємо будівлі «холодного» типу. Такі проекти коштують істотно дешевше.
Обшивку фасадів виконуємо з оцинкованого профнастилу, покритого шаром захисно-декоративного матеріалу Рolyester. В якості альтернативи можемо запропонувати більш презентабельні (але і більш дорогі) фасадні – металевий або вініловий сайдинг, алюмінієві композитні панелі і т.д.
За додаткову плату проведемо в ваш об’єкт всі необхідні комунікації, оснастимо його електрикою, сантехнікою, вентиляцією, опаленням, кондиціонерами, LED-освітленням.

ангар-3-2
ангар-4

Купити теплий каркасний ангар від БлокМодуль: етапи реалізаціi проекту

Роботи починаються відразу після підписання контракту. На початковому етапі виконується проектування, затверджується план, вартість і терміни. Паралельно, підрядники замовника або наші (за домовленістю) заливають фундамент, на який ми монтуємо міцний оцинкований ЛМК каркас майбутнього ангара.
Коли всі нюанси повністю узгоджені, відправляємо на ділянку клієнта робочих, спецтехніку та будматеріали. Виконується монтаж каркаса, даху, вікон, воріт і дверей. Після цього здійснюється обшивка конструкції профнастилом або іншим матеріалом згідно з проектом. Проводиться установка водостічної системи. На кінцевій стадії здійснюємо монтаж внутрішніх елементів і комунікаційних систем.

Будівництво ангарів і складів під ключ силами фахівців компанії БлокМодуль в Києві, Дніпрі, Одесі інших містах України. Ми побудуємо для вас надійний та сучасний металевий ангар будь-якої складності.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев