phone mail

АВТОМИЙКИ

АВТОМИЙКИ

з вибором планування та комплектації від від 250 $ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульна автомийка під ключ: чистий шлях до успіху

Вирішили відкрити свою справу в сфері обслуговування автомобілів? Зверніть увагу на один з найбільш перспективних напрямків – будівництво автомийки..

Ми пропонуємо альтернативу звичним в цій ніші капітальним будівлям та приміщенням, найбільш універсальну технологію – швидкобудуюємі модульні автомийки.

Важливий момент – для монтажу швидкомонтуємих конструкцій потрібно мінімум офіційних дозвільних паперів. На стаціонарну мийку вам потрібно було б отримувати масу ліцензій, обов’язково документально оформляти бізнес-план, складати проект, вишукування під будівництво.

Швидкозводимi автомийки: їх актуальність постійно зростає

Рентабельність підприємств з миття автомобілів, організованих в швидкомонтованих будівлях, досягає 40%. Але те, наскільки швидко ви вийдете на прибуток, залежить від ряду факторів.

Головне, на що слід звернути увагу – місце, де буде знаходитися автомийка. Оптимальний варіант – діловий район, де постійно йде жвавий рух автомобілів і при цьому люди більше піклуються про зовнішній вигляд свого транспорту. Спальні райони в цьому сенсі підходять менше, адже там як правило власники машин вважають за краще самі мити авто.

Мобільна автомийка - свобода у виборі локацій

Тут стане в нагоді одна з основних переваг наших модульних автомийок – їх мобільність. Спочатку ви можете поставити її в одному місці, але якщо там справа піде не дуже добре – без проблем перемістить бізнес в більш успішну локацію.

Знайти майданчик під швидкозводиму мийку, отримати всі дозволи та довідки від контролюючих органів – куди простіше нiж будівництво і введення в експлуатацію капітальної будівлі. На стаціонарну мийку вам потрібно було б отримувати масу паперів, обов’язково документально оформляти бізнес-план, складати проект, вишукування під будівництво.

Рентабельність та легкість оформлення

На запуск бізнесу з моменту укладення договору і початку будівництва необхідно до 60 днів. В середньому при правильному підході спритні власники модульних мийок встигають вийти на чистий прибуток всього за рік – півтора. Якщо будете працювати самі, не залучаючи численних співробітників, максимально оптимізуєте всі процеси – то зумієте заощадити на зарплатах і домогтися результату ще швидше.

Автомийки від «Блок Модуль»

Ми вже більше 10 років виробляємо надійні, безпечні та зручні в експлуатації мобільні будiвлi. Ось лише деякі з їх відмінностей:

  • Будівлі утеплюються базальтовим утеплювачем ТехноНІКОЛЬ товщиною від 100мм, і щільністю 35 кг на 1м3. Відповідно - для обігріву приміщення потрібно мінімум енергії.
  • Міцний сталевий грунтований каркас металоконструкції розрахований на 70-90 років експлуатації і досить інтенсивні навантаження. Пол витримує до 800 кг на 1м2, а дах - до 200 кг. Максимальна висота будівлі - 3 поверхи. Модулі підходять для установки в сейсмонебезпечних районах.
  • Блок контейнери добре звукоізольовані, тому шум з вулиці не порушує спокій людей всередині будівлі.
  • Ми пропонуємо варіанти планування, оформлення інтер'єру, матеріали оздоблення фасаду. Якщо знадобиться, то проведемо необхідні комунікації, підключимо обладнання.

Ми виробляємо автомийки на 2 пости і більше. Пропонуємо купити у нас мийку для автомобілів під ключ (самообслуговування або стандартну), виконану з використанням сендвіч-панелей.

Якщо ваша мета – сучасна модульна автомийка за вигідною ціною, то замовте її у нас! Вартість споруди вас приємно здивує. Ми доставляємо і монтуємо будівлі в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та інших містах України.

Для оформлення замовлення скористайтеся спеціальною онлайн-формою або зателефонуйте.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев