phone mail

АВТОСЕРВІС

АВТОСЕРВІС

з вибором планування та комплектації від від 200 $ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні СТО та шиномонтажі

Вирішили відкрити власний сервіс з технічного обслуговування автомобілів? Але вас зупиняє необхідність купувати за величезні гроші капітальне приміщення або орендувати чуже, вкладаючись в його ремонт? Ви в потрібному місці. Купити модульний автосервіс або шиномонтаж – це те, що вам потрібно. З мінімумом вкладень ви зможете стати володарем власної станції техобслуговування.

Швидкозводима будівля, призначена для організації в ньому роботи СТО, по оснащенню, комфорту та довговічності не поступається капітальним аналогам. При цьому у модульних споруд є вагома перевага – їх мобільність. Це означає що змонтувавши СТО або шиномонтажку в не дуже “рибному” місці, у вас завжди залишається можливість переїхати, прихопивши з собою будівлю, на більш успішну локацію.

Будівництво СТО з модулів: універсальне рішення

Якщо ви виберете вдале місце для розміщення модульного СТО або шиномонтажу, то дуже швидко вийдете на стабільний прибуток. Досвід наших клієнтів підтверджує що витрати на створення такого бізнесу окупаються в середньому від 5 до 10 місяців.

Кількість боксів і розміри кімнат очікування залежить від ваших можливостей та побажань. Потім, коли справи підуть вгору, існує можливість масштабувати автосервіс пристроюючи нові модулі-бокси і навіть поставити 2й поверх, адже БМЗ з металоконструкцій – найбільш універсальна технологія з існуючих.

Затребувані мобільні СТО в курортних регіонах. Там в літній сезон вкрай мало фахівців, у всіх сферах відчувається гостра нестача робочих рук. Але восени і взимку коли активність істотно спадає – можна швидко та легко перевезти і змонтувати модульний автосервіс в інший локації або тимчасово «заморозити» підприємство.

Швидкозводимий шиномонтаж від «БлокМодуль»

Створюємо модульні бокси, які відповідають галузевим стандартам якості та безпеки.
Наші СТО з блок-секцій – 4 чергових переваги:

  • Швидкість. Вже через 4-5 тижнів після підписання договору ви отримаєте повністю готову конструкцію СТО або шиномонтаж з блок контейнерів. Просто завезіть обладнання і починайте роботу.
  • Енергоефективність. Приміщення утеплюються базальтовим утеплювачем ТехноНІКОЛЬ товщиною від 100мм (35кг / м3), з ізоляцією містків холоду, завдяки якому усередині не холодно в зимовий сезон і не жарко влітку. 100 мм такого матеріалу по термоізоляційним характеристикам відповідає метрової стіні з цегли. За рахунок цього ви непогано заощадите на теплопостачаннi.
  • Ціна. У нас два власних (не орендованих) виробничі цехи, злагоджена команда та партнерські договори з виробниками більшості використовуємих в будівництві БМЗ матеріалів. Саме тому у нас виходить тримати конкурентні ціни не знижуючи планку якості. Вартість готового будинку шиномонтажу або СТО під ключ (без урахування фундаменту) від 200 $ за м2, спробуйте знайти технологію дешевше!
  • Довговічність. Характеристики метало каркасних БМЗ дозволяють багаторазово перевозити, монтувати та експлуатувати їх в різних кліматичних зонах, причому в досить інтенсивних режимах. Будівля може мати висоту 2 - 3 поверхи. Хороша звукоізоляція забезпечує комфорт поблизу автомагістралей.

Основу конструкції становить сталевий каркас, досить міцний і при цьому не надто важкий. Ми використовуємо у виробництві споруд з контейнерів тільки перевірені будматеріали, тому впевнено гарантуємо багато років безаварійної експлуатації.

Кожна наша будівля не тільки відповідає вимогам контролюючих державних структур, але і спроектована з урахуванням всіх потреб бізнесу замовника.

Оформити замовлення на модульну СТО або шиномонтаж під ключ можна в Києві, в нашому офісі на Подолі. Якщо у вас залишилися додаткові питання, то зв’яжіться з нами по телефону, e-mail або через форму зворотного зв’язку.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев