Модульний гуртожиток на 6 чол. ОМ1

Габарити Д/Ш:

Площа:

Ціна від 459000 грн.

Опис
Модульний гуртожиток ОМ1 розрахован на проживання 6ти чоловік, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих до 12. Планування передбачає три житлових кімнати, кухню і санвузол з душовою. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжка і т.д ..), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душова кабіна, унітаз-компакт, умивальник, водонагрівач 80л.). Модульний гуртожиток ОМ1 укомплектовано поворотно-відкидними вікнами, вхідний утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і 6 міжкімнатними мдф дверима. Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами що дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки 4х електроконвекторів. Важливою особливістю нашої технології є відсутність містків холоду в верхніх частинах стін, що виникають як правило внаслідок просідання бюджетної мінеральної вати з низькою щільністю (15кг / м3) яка в цілях економії закладається переважною більшістю виробників модульних будівель. Щільність утеплювача, що закладається нами - від 30кг / м3. Модульний гуртожиток ОМ1 від компанії «БлокМодуль» унікальний своєю мобільністю - за рахунок двох високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує багаторазове збирання-розбирання і перевезення з місця на місце. Просте підключення до зовнішніх комунікацій - нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води та організація приямку-септика на ділянці в безпосередній близькості від санвузла. Можлива додаткова комплектація швидкомонтованого гуртожитку: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт мешканців та преображає екстер'єр будівлі. Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональна інвестиція в комфортне, універсальне, мобільне і недороге житло.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Модульний гуртожиток ОМ1 розрахован на проживання 6ти чоловік, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих до 12. Планування передбачає три житлових кімнати, кухню і санвузол з душовою. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжка і т.д ..), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душова кабіна, унітаз-компакт, умивальник, водонагрівач 80л.). Модульний гуртожиток ОМ1 укомплектовано поворотно-відкидними вікнами, вхідний утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і 6 міжкімнатними мдф дверима.

Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами що дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки 4х електроконвекторів. Важливою особливістю нашої технології є відсутність містків холоду в верхніх частинах стін, що виникають як правило внаслідок просідання бюджетної мінеральної вати з низькою щільністю (15кг / м3) яка в цілях економії закладається переважною більшістю виробників модульних будівель. Щільність утеплювача, що закладається нами – від 30кг / м3.

Модульний гуртожиток ОМ1 від компанії «БлокМодуль» унікальний своєю мобільністю – за рахунок двох високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує багаторазове збирання-розбирання і перевезення з місця на місце.

Просте підключення до зовнішніх комунікацій – нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води та організація приямку-септика на ділянці в безпосередній близькості від санвузла.

Можлива додаткова комплектація швидкомонтованого гуртожитку: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт мешканців та преображає екстер’єр будівлі.

Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональна інвестиція в комфортне, універсальне, мобільне і недороге житло.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Включено в вартість
  • Не включено в вартість
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев