phone mail

ЗБІРНІ БУДИНКИ

ЗБІРНІ БУДИНКИ

з вибором планування та комплектації від 300$ за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Власний збірний будинок за 24 дня - реальний досвід бюджетного будівництва

Описувати збірні будинки, їх зручність, надійність, економічність та інші вигоди, можна довго. Краще побачити їх своїми очима, пожити в них і скласти власну думку. Саме тому компанія «БлокМодуль» пропонує ознайомитися з відгуком клієнта, який став власником нашого будиночка в класі “Комфорт”. Це один із сотень задоволених покупців, які вже живуть в будинках, зібраних в Києві, Одесі, Харкові та інших українських містах.

модульные дома - премиум
Быстровозводимый сборный дом за 24 дня

Проектування, виробництво, доставка та монтаж збірних будинків – спеціалізація компанії «БлокМодуль». У цьому бізнесі з 2007 року, тому в колекції більше трьохсот успішних проектів, реалізованих під ключ. Це як бюджетні будиночки, зібрані з матеріалів що мають відмінне співвідношення ціна / якість, так і проекти більш високого класу “Преміум”  – із застосуванням дорогих матеріалів від світових брендів.

Ми закохані в свою справу. Тому наші клієнти закохуються в будинки, які ми зводимо. Але краще читайте відгук – в ньому все розказано більш докладно)

Початкові дані:

  • Звичайна українська сім'я з Харкова
  • Скромний, вельми обмежений бюджет
  • Люте бажання мати власне житло

Рішення було простим і очевидним – збірний бистровозводімий будинок. Це швидко, зручно і як виявилося в результаті – недорого!
Розповідаємо про все по порядку – як купити збірний будинок і за 24 днi стати власником красивого затишного житла.

Модульные дома – материалы сборки

Збірні будинки: чому ми прийшли до такого рішення

В Україні ціни на будинки швидкого спорудження не можна назвати аж надто привабливими, але в порівнянні з капітельним будівництвом за традиційною технологією – їх вартість більш ніж доступна. Маючи ділянку землі, можна звести досить комфортне житло, як на американському рекламному плакаті – менше, ніж за місяць.

Быстровозводимый сборный дом - фото 2
быстровозводимый сборный дом - интерьер

Чому ж все-таки збірної будинок?

  • Це швидко. Терміни будівництва вражають - 3 тижні і заходь-живи-облаштовуйся. Сучасні технології дозволяють скоротити процеси, які раніше займали місяці, а іноді й роки
  • Це зручно. Швидкомонтовані будинки складаються за готовою схемою, їх можна елементарно розібрати та змонтувати на будь-якому іншому місці. Тобто житло, грубо кажучи, можна взяти з собою куди завгодно.
  • Це гарно. Готові заміські котеджі економ класу відрізняються європейською простотою, легкістю та елегантністю, якою не можуть похвалитися громіздкі монолітні проекти. Плюс - виробники пропонують багатий вибір планувань і дизайну
  • Це довговічно. При дотриманні технології та правильної експлуатації такі житлові будинки служать більше 50-ти років. Тобто це довгострокова інвестиція, яка буде служити дітям, а може і онукам
  • Це не дорого. Навіть у базовій - найдешевшої комплектації ми отримали всі необхідні комунікації - електрику, сантехніку, кліматичні системи. А витрати на сборку та монтаж мінімум на 40% менше, ніж при класичному каркасному будівництві, не кажучи вже про капітальні технології

Значна економія на всіх етапах і відсутність витрат на ремонт остаточно схилили чашу терезів на користь виготовлення модульного житла під ключ. Рішення було прийнято, залишалося вибрати виконавця і визначитися з матеріалами, плануванням.

Від замовлення до готового будинку - 24 днi + 1 на перевезення меблів

Продажем збірних будинків в Україні займається не так вже й багато компаній. Є посередники, які привозять конструкції і «запчастини» з Європи та Китаю. Є виробники, які самі проектують, виготовляють і зводять приватні мобільні будинки з доставкою по всій країні. Ми звернулися до останніх. Не тільки через бажання підтримати вітчизняного виробника, а виходячи з вартості послуг і власного бюджету.

У підсумку ми замовили одноповерховий котедж з модулів площею 60 кв. м., який за ціною обійшовся в 365 000 грн. На будівництво пішло рівно 24 днi – з моменту оформлення технічного завдання, підписання договору та внесення передоплати. Аванс склав 80%, а після того, як в руки нам дали ключі від повністю готового будинку, ми внесли решту суми. Залишалося підключити зовнішні комунікації та перевезти меблі зі знімної квартири – це зайняло 2 днi. І ось новосілля!

каркасный дом-интерьер

P.S. Трохи про комфорт нового житла

Той рідкісний випадок, коли недороге виявилося досить якісним. Звичайно, знаходилися люди, які відмовляли від затії зі збірним будинком з металоконструкцій, мотивуючи його неефективною теплоізоляцією, ненадійністю. Але не раз погостювавши у нас – в зимові місяці і влітку – вони переконалися в тому, що інноваційні технології та якісні матеріали творять чудеса, роблять дешеві будиночки придатними для постійного проживання.

На цьому все, спасибі за увагу до статті! Сподіваємося наш досвід допоможе комусь прийняти правильне рішення.