phone mail

ЗБІРНІ БУДИНКИ

ЗБІРНІ БУДИНКИ

з вибором планування та комплектації від 300$ за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Власний збірний будинок за 24 дня - реальний досвід бюджетного будівництва

Описувати збірні будинки, їх зручність, надійність, економічність та інші вигоди, можна довго. Краще побачити їх своїми очима, пожити в них і скласти власну думку. Саме тому компанія «БлокМодуль» пропонує ознайомитися з відгуком клієнта, який став власником нашого будиночка в класі “Комфорт”. Це один із сотень задоволених покупців, які вже живуть в будинках, зібраних в Києві, Одесі, Харкові та інших українських містах.

модульные дома - премиум
Быстровозводимый сборный дом за 24 дня

Проектування, виробництво, доставка та монтаж збірних будинків – спеціалізація компанії «БлокМодуль». У цьому бізнесі з 2007 року, тому в колекції більше трьохсот успішних проектів, реалізованих під ключ. Це як бюджетні будиночки, зібрані з матеріалів що мають відмінне співвідношення ціна / якість, так і проекти більш високого класу “Преміум”  – із застосуванням дорогих матеріалів від світових брендів.

Ми закохані в свою справу. Тому наші клієнти закохуються в будинки, які ми зводимо. Але краще читайте відгук – в ньому все розказано більш докладно)

Початкові дані:

  • Звичайна українська сім'я з Харкова
  • Скромний, вельми обмежений бюджет
  • Люте бажання мати власне житло

Рішення було простим і очевидним – збірний бистровозводімий будинок. Це швидко, зручно і як виявилося в результаті – недорого!
Розповідаємо про все по порядку – як купити збірний будинок і за 24 днi стати власником красивого затишного житла.

Модульные дома – материалы сборки

Збірні будинки: чому ми прийшли до такого рішення

В Україні ціни на будинки швидкого спорудження не можна назвати аж надто привабливими, але в порівнянні з капітельним будівництвом за традиційною технологією – їх вартість більш ніж доступна. Маючи ділянку землі, можна звести досить комфортне житло, як на американському рекламному плакаті – менше, ніж за місяць.

Быстровозводимый сборный дом - фото 2
быстровозводимый сборный дом - интерьер

Чому ж все-таки збірної будинок?

  • Це швидко. Терміни будівництва вражають - 3 тижні і заходь-живи-облаштовуйся. Сучасні технології дозволяють скоротити процеси, які раніше займали місяці, а іноді й роки
  • Це зручно. Швидкомонтовані будинки складаються за готовою схемою, їх можна елементарно розібрати та змонтувати на будь-якому іншому місці. Тобто житло, грубо кажучи, можна взяти з собою куди завгодно.
  • Це гарно. Готові заміські котеджі економ класу відрізняються європейською простотою, легкістю та елегантністю, якою не можуть похвалитися громіздкі монолітні проекти. Плюс - виробники пропонують багатий вибір планувань і дизайну
  • Це довговічно. При дотриманні технології та правильної експлуатації такі житлові будинки служать більше 50-ти років. Тобто це довгострокова інвестиція, яка буде служити дітям, а може і онукам
  • Це не дорого. Навіть у базовій - найдешевшої комплектації ми отримали всі необхідні комунікації - електрику, сантехніку, кліматичні системи. А витрати на сборку та монтаж мінімум на 40% менше, ніж при класичному каркасному будівництві, не кажучи вже про капітальні технології

Значна економія на всіх етапах і відсутність витрат на ремонт остаточно схилили чашу терезів на користь виготовлення модульного житла під ключ. Рішення було прийнято, залишалося вибрати виконавця і визначитися з матеріалами, плануванням.

Від замовлення до готового будинку - 24 днi + 1 на перевезення меблів

Продажем збірних будинків в Україні займається не так вже й багато компаній. Є посередники, які привозять конструкції і «запчастини» з Європи та Китаю. Є виробники, які самі проектують, виготовляють і зводять приватні мобільні будинки з доставкою по всій країні. Ми звернулися до останніх. Не тільки через бажання підтримати вітчизняного виробника, а виходячи з вартості послуг і власного бюджету.

У підсумку ми замовили одноповерховий котедж з модулів площею 60 кв. м., який за ціною обійшовся в 365 000 грн. На будівництво пішло рівно 24 днi – з моменту оформлення технічного завдання, підписання договору та внесення передоплати. Аванс склав 80%, а після того, як в руки нам дали ключі від повністю готового будинку, ми внесли решту суми. Залишалося підключити зовнішні комунікації та перевезти меблі зі знімної квартири – це зайняло 2 днi. І ось новосілля!

каркасный дом-интерьер

P.S. Трохи про комфорт нового житла

Той рідкісний випадок, коли недороге виявилося досить якісним. Звичайно, знаходилися люди, які відмовляли від затії зі збірним будинком з металоконструкцій, мотивуючи його неефективною теплоізоляцією, ненадійністю. Але не раз погостювавши у нас – в зимові місяці і влітку – вони переконалися в тому, що інноваційні технології та якісні матеріали творять чудеса, роблять дешеві будиночки придатними для постійного проживання.

На цьому все, спасибі за увагу до статті! Сподіваємося наш досвід допоможе комусь прийняти правильне рішення.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев