phone mail

БЛОК ПОСТИ ОХОРОНИ

БЛОК ПОСТИ ОХОРОНИ

з вибором планування і комплектації від 8500 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Швидкозводимий пост охорони - дозор з комфортом

Будмайданчик, житлові комплекси, посольства та багато інших об’єктів потребують надійної охорони. Люди що перебувають на їх території або матеріальні цінності – автомобілі, техніка, інструменти можуть залучити осіб із злочинними намірами. З метою попередження подібних неприємностей – зводиться пост охорони.
Звична стаціонарна будка охорони з цегли та бетону вирішить ваші проблеми далеко не у всіх умовах. Набагато простіше, швидше та дешевше звести мобільне спорудження.

Пост охраны из сэндвич панелей
Пост охраны - сайдинг

Особливості постів охорони модульного типу

Рівень оснащеності блокпоста або прохідний на підприємстві залежить від графіка перебування в ньому охоронців і вимог до комфорту. Ми можемо зібрати для вас споруду, яка окрім кімнати огляду буде обладнана приміщенням для відпочинку, санвузлом, душовою, мережами інтернет і відеоспостереження, кліматичної технікою.
Для забезпечення гарного огляду та заощадження тепла ми з усіх боків встановлюємо великі вікна з подвійними склопакетами (опціонально – з тонуванням), в їх конструкції в разі потреби передбачається вікно для видачі перепусток.

Колір та матеріали фасаду підбираються згідно з побажаннями клієнта або відповідно до фірмової палітрі бренду замовника.

Часто вирішальним аргументом до покупки блокпостів або КПП є їх мобільність – модуль легко демонтувати, занурити на автоплатформу, перевезти і встановити на новому місці. Коли відпаде необхідність в охороні ділянки, ви зможете просто відправити її на нову локацію. Для монтажу мобільного будиночка охорони не обов’язково залучати досвідчених фахівців.

Будки охраны

Продаж модульних блокпостів зі знаком якості – кілька аргументів на користь охоронних постів від «Блок Модуль»:

  • Споруди утеплюються базальтовою ватою від 100мм (35кг-м3) з ізоляцією містків холоду, завдяки чому співробітникам служби безпеки буде комфортно як жарким літом так і холодною зимою, а ви зможете економити до 50% на рахунках за електрику. Більш того, таке утеплення забезпечує модулю ще і добру звукоізоляцію та пожежну безпеку.
  • Міцний сталевий каркас витримує досить інтенсивні навантаження. Максимально допустимий тиск на підлогу - 400кг на м2, а для даху цей показник становить 120кг-м2. Це дозволяє будувати пости охорони в двоповерховому варіанті.
  • Блок контейнер встановлюється на блоки ФБС або бетонні плити. При цьому капітальний фундамент не потрібний: конструкція важить порівняно мало. Це позначається на легкості введення в експлуатацію і як наслідок - підсумковій вартості охоронного вагончика під ключ, найвигіднішим для покупця чином.
  • Контрольно-пропускний пункт можна монтувати в сейсмонебезпечних районах, адже він виготовляється з легких матеріалів. На відміну від цегельних або бетонних будівель швидкобудуюємі модульні блок пости та прохідні не можуть в ході руйнування нанести суттєвої шкоди людям, що знаходяться всередині або зовні.
посты охраны
посты охраны

Кожна наша будівля не тільки відповідає офіційним вимогам контролюючих державних структур, але і в повній мірі відповідає духу часу та нішевим стандартам.
Ціна вас обрадує, утримуємо її на конкурентному рівні завдяки трьом факторам – власне виробництво, налагоджена технологія збірки та матеріали що купуються оптом.

Прийняли рішення купити КПП або блок пост під ключ в Києві, Одесі, Дніпрі або будь-якому іншому місті України – не сумнівайтеся, запитуйте комерційну пропозицію прямо зараз. У нас ви можете недорого замовити сучасний контейнер або битовку для захисту від зловмисників – автостоянки, офісної або виробничої будівлі, житлового комплексу.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев