phone mail

КОТЕЛЬНІ

КОТЕЛЬНІ

з вибором планування та комплектації від 200$ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульна котельня: ефективне рішення з прицілом в майбутнє

Модульні котельні набирають популярність в Україні. І це не дивно, до людей поступово приходить розуміння – старі системи централізованого опалення та подачі гарячої води вкрай неефективні тому як ведуть до величезних втрат тепла та високої вартості їх обслуговування.

За оцінками експертів більшість вугільних котелень в Україні на 70% вичерпали свій експлуатаційний ресурс. Також у стані занепаду перебувають теплотраси нашої країни. Вирішити цю проблему шляхом комплексної реконструкції всіх систем – провальний варіант в економічному плані.

Ми пропонуємо інший підхід – сучасні блочно-модульні котельні установки (МКУ) на твердому паливі. Вони постачають теплоносій з мінімальними втратами, ефективно опалюючи та постачаючи гарячу воду в котеджі, багатоповерхови житлови, адміністративнi або промисловi будівлi.

Твердопаливну модульну котельню можна застосовувати як основне джерело тепла або як резервне.

Вартість реалізації подібних проектів, щодо конкуруючих технологій низька, а враховуючi мобільність блочно-модульних котелень – складно знайти більш універсальну технологію.

Актуальність модульних рішень в сфері опалення

Автономні мобільні котельні на пелетах легко влилися в глобальний світовий тренд на використання енергозберігаючих технологій. Застарілі котли, що мають надмірно велику потужність, все частіше замінюють компактними моделями, функціонування яких можна в режимі реального часу підлаштовувати під поточні потреби будь-яких об’єктів.

Куди вигідніше замість однієї дорогої та морально застарілої стаціонарної котельні (газової, дизельної, на вугіллі або іншому твердому паливі) купити кілька нових, але контейнерного типу. Вибрати для їх розміщення максимально зручну локацію, відштовхуючись від близькості опалювальних будівель, зменшити протяжність теплотрас та знизити відсоток втрати тепла.

Не варто забувати і про те, що модульні будівлі універсальні та адаптивні: їх габарити, планування та поверховість можна легко змінювати, додаючи кімнати та поверхи, а якщо знадобиться, то їх нескладно переобладнати в будiвлю іншого призначення, наприклад переробити в офіс, бойлерну або хозблок.

Особливості модульних конструкцій від «Блок Модуль»

  • Стіни утеплюються мінеральною базальтовою ватою товщиною від 100 мм. За рiвнем теплопровідності вони не поступаються цегляній кладці товщиною в 1 метр. Люди, що знаходяться всередині будівлі, будуть відчувати себе комфортно при температурі від -40 ° C до + 45 ° C.
  • Кожна контейнерна котельна нашого виробництва безпечна, вона забезпечує високий ступінь захисту від різного роду надзвичайних подій. Має 5-ю ступінь вогнестійкості та підходе для експлуатації в сейсмонебезпечних зонах. При цьому їх звукоізоляція зводить до мінімуму шум від обладнання.
  • Конструкція дуже міцна. Основу блочно-модульної твердопаливної котельні становить сталевий каркас, стійкий до підвищених навантажень. Дах будівлі витримує масу до 120 кг на м2, а посилена підлога не деформується навіть при 1000 кг на м2. Конструктив модулів дозволяє зводити з них дво- і навіть триповерхові будівлі.

Якщо ви вирішили купити сучасну модульну котельню в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові або інших регіонах України – телефонуйте! Ціна будiвлi під ключ без урахування обладнання стартує від 5 000 грн за м2.

При створенні котельних установок МКУ використовуємо тільки перевірені будматеріали від відомих виробників. Потребуєте додаткових консультацій або бажаєте бачити прайс? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми з задоволенням разом втілимо ваш проект в життя.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев