phone mail

ЗУПИНКИ

ЗУПИНКИ

з вибором планування та комплектації від 200$ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Зупинковий комплекс – монетизуємо очікування

Всі, хто сьогодні займаються торгівлею, знають, що немає місця, кращого за рiвнем трафіка, ніж зупинка. У будь-який час доби сюди стікається потік людей, тому завжди є покупці. Зупинковий комплекс – це одне з найбільш хлібних місць для кав’ярень, сигаретних кіосків, ларьків з фастфудом або випічкою.

По дорозі на роботу завжди кортить захопити гарячий капучіно, булочку з корицею або хот-дог. А в літню спеку – освіжитися прохолодним напоєм, згодні? Так чому б не зробити це, поки чекаєш на свій автобус?

Зупинкові павільйони – чому це цікаво?

Автобусна зупинка з торговим павільйоном – це ідеальне місце для торгівлі. Тут в будь-якому випадку буде ваш цільової покупець, якщо ви займаєтеся аптечним бізнесом, продажем продуктів, фастфуда, тютюнових виробів або побутової хімії.

Торгово-зупинковий комплекс може складатися, як з одного кіоску на зупинці, так і з великого павільйону з декількома магазинами.

Чому варто звернутися до нас?

Виготовлення модульних металоконструкцій – наш основний профіль. Ми займаємося цим уже 13 років. Якщо ви вирішили купити зупинковий павільйон, у нас ви отримаєте споруду, виконану з дотриманням всіх норм безпеки.

Кожен зупинковий комплекс ми виготовляємо на власному виробництві в Київській області – працюємо без посередників, особисто відповідаємо за виробництво та якість конструкції. Ціна торгового павільйону з зупинкою становить всього 6000 грн за м2! Ми створюємо спорудження виходячи з нашого досвіду і ваших побажань. Ви обираєте площу, планування, кількість та формат вікон, матеріали і кольори фасаду.

Торгово-зупинкові комплекси від «БлокМодуль» – це:

  • швидко;
  • недорого;;
  • прибутково;
  • надійно.

Щоб поставити кіоск на зупинці, не потрібно розгортати масштабний будівельний процес (монтаж відбувається за 1 день) та отримувати купу дозволiв на проведення будівельних робіт. Досить дотримуватися архітектурних вимог і норм безпеки.

Наші павільйони ви можете бачити на зупинках в містах Київ, Одеса, Харків, Дніпро. Ми зробимо для вас естетичний, теплий та максимально оснащений зупинковий комплекс і встановимо його в будь-якому з міст України.

Щоб уточнити всі деталі або замовити зупинковий комплекс, зв’яжіться з нами по телефону або заповніть заявку на сайті і ми найближчим часом зв’яжемося з вами.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев