phone mail

ЦЕХИ

ЦЕХИ

з вибором планування та комплектації від 250$ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні цехи та пекарні

До виробничих приміщень висуваються особливі вимоги по грамотної організації внутрішнього простору, безпеки, шумо- та теплоізоляції. Швидкозводимі модульні цехи на базі сталевого каркаса та сендвіч-панелей в повній мірі можуть відповідати необхідним сфері виробництва параметрам.

Компанія «БлокМодуль» з 2007 року проектує та будує швидкозводимі виробничі пекарні та цехи для найрізноманітних галузей.

Наприклад, якщо ви робите консерви або ковбасу, то в вашому цеху будуть передбачені всі необхідні приміщення. Ми пропонуємо обладнані модульні молочні, забійні, коптильні, ковбасні, м’ясні, рибні, консервні, сортувальні а також цехи для переробки або виробництва інших продуктів. Модульні пекарні так само набирають популярність в Україні витісняючи традиційні капітальні споруди.

Запускаєте виробництво? Ласкаво просимо.

Немає сенсу шукати інші пропозиції на ринку, адже ви вже знаходитеся на сайті одного з основних виробників мобільних модульних цехів з контейнерів в Україні.

Наші будівлі відрізняються:

  • Швидкістю збірки та монтажу. Модульний цех або пекарню на 60-80м2 ми будуємо лише за місяць. Підключайте зовнішні комунікації, завозьте обладнання і вперед до перших заробітків!
  • Ціна на швидкозводімий цех під ключ стартує від 250 $ за 1м2. Це на 250-300% нижче виробничої капитальної будівлі аналогічної площі!
  • Мобільністю. Якщо з якихось причин вам знадобилося змінити локацію своєї пекарні або виробничого цеху - ви на протязі одного дня можете здійснити демонтаж модулів, їх транспортування на автоплатформі та монтаж на новому місці. Яка з існуючих технологій дозволить здійснити подібне?
  • Відмінна тепло- звукоізоляція цехів на базі блок контейнерів забезпечується завдяки екологічному, негорючому базальтовому утеплювачі ТехноНіколь, товщиною від 100мм (35кг / м3), укладеного з виключенням місткив холоду. В результаті, наприклад при використанні електрообігрівачів, економія досягає 40-50% в порівнянні з будівлями з цегли або бетону.
  • Наші БМЗ безпечні, за рахунок міцного сталевого каркаса вони забезпечують високий ступінь захисту від різного роду надзвичайних подій. Граничне навантаження на підлогу - не меньш нiж 400 кг / м2, на дах - понад 200 кг / м2. Наші модульні пекарні підходять для експлуатації в сейсмонебезпечних географічних зонах.

Залишилися питання або вже прийняли рішення – звертайтеся будь-яким зручним для вас способом. У нас можна замовити прорахунок а згодом й купити пекарню або швидкозводимий цех для переробки м’яса, риби, молока, забою, практично на будь-які обсяги та бюджет.

Ми використовуємо тільки перевірені будматеріали та відпрацьовану за роки технологію, тому даємо гарантію на всі наші вироби.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев