phone mail

КАРКАСНІ БУДИНКИ

КАРКАСНІ БУДИНКИ

з вибором планування та комплектації від 300$ за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Каркасний будинок - просте та геніальне рішення для життя

Для багатьох покупка і, тим більше, зведення будинку асоціюються з величезними витратами. Вартість робіт з будівництва капітальних споруд насправдi шокує. Крім того, сам процес побудови поглинає багато часу та нервів.

Сьогодні, для того, щоб жити в будинку мрії, зовсім необов’язково довго накопичувати, влазити в кредити і чекати кілька років. Можна купити каркасний будинок для постійного проживання та насолоджуватися життям вже зараз!

каркасный дом

З чого ми їх робимо?

каркасный домик

Каркасні будиночки компанії «БлокМодуль» – це збірне модульне житло, в основі якого – міцний металевий каркас блок модулів з яких збирається будинок. Фасад будинку обшивається вологостійкою плитою ОСБ + вініловим сайдингом ‘Альта сайдинг’ – збалансований за всіма параметрами матеріал що користується величезною популярністю в Європі та Америці. Зсередини стіни житлових кімнат обшиті – панелями МДФ “під світле дерево”, між зовнішнім і внутрішнім шарами ми – гідро-паро бар’єри Strotex і екологічний, пожежобезпечний базальтовий утеплювач ТехноНІКОЛЬ товщиною не менше 100 мм (35кг / м3).

На підлогу укладається напівкомерційний лінолеум, на стелю – білі безшовні панелі ПВХ.

Ви отримуєте повністю готовий для життя будинок, який буде комфортним для господарів і гостей в будь-який час року.

За бажанням підберемо інші матеріали обшивки, оптимізуємо для ваших потреб планування швидкозводимой споруди, кількість та розмір вікон, електричне та сантехнічні обладнання. Опціонально можна замовити веранду, встановити ролети, кондиціонер і вентиляцію.

каркасный дом-материалы

Компанія «БлокМодуль» працює на ринку України з 2007 року. У наших модульних каркасних будинках живуть люди в більшості міст країни – в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Житомирі, Запоріжжі, Миколаєві, Львові, Полтаві, Чернігові, Чернівцях.

Ми виготовляємо каркасно щитові будинки для постійного проживання, виходячи з ваших бажань помножених на наш досвід.

Індивідуальне проектування гарантує, що будівля буде комфортною та затишною саме для вас і ваших близьких. А завдяки модульної технології зведення, в перспективі, ви зможете додати до свого житла додаткові приміщення – гостьовий будиночок, хозблок.

Переваги каркасного будинку

Якщо ви міркуєте, що краще – каркасний будинок або капітальний, то у нас є аргументи!

Модульний щитовий будинок:

  • Універсальний. Він підходить для постійного проживання. Завдяки екологічному утеплювачу, в ньому комфортно жити в зимовий період. Крім того, ваші рахунки за опалення, будуть набагато скромніше, ніж в аналогічному будинку з бетону або цегли.
  • Доступний. Ми працюємо без посередників. У власному цеху. Закуповуємо матеріали, проектуємо, збираємо і монтуємо конструкції самі. Саме тому ми можемо дозволити собі високу якість послуг за скромною цiною. Вартість каркасного будинку під ключ становить всього 300 $ за м2! У цiну включено ВСЕ - від обшивки до монтажу.
  • Мобільний. Часто, вже після побудови капітального будинку, виявляється, що існує проблема з грунтовими водами або іншими ландшафтними нюансами. Починається перебудова, яка вимагає немаленьких фінансових вливань. З каркасно щитовими будиночками від «БлокМодуль» такі питання вирішуються дуже швидко та просто - їх можна просто перемістити в інший кінець ділянки або зовсім на іншу локацію.
  • Безпечний. При складанні каркасної споруди ми дотримуємося існуючих норм та правил безпеки. Ви отримуєте міцний будинок, повністю готовий до експлуатації - з новою електричною проводкою прокладеної в гофрорукаві та пожежобезпечним утеплювачем. На всі матеріали надаємо сертифікати відповідності.
  • Сучасний. Люди більше не женуться за тим, щоб мати НАЙБІЛЬШИЙ великий будинок за НАЙБІЛЬШОЮ цiною. Ні! Сьогодні в тренді особистий комфорт. І це чудово! А що може бути комфортнішим затишного стильного котеджу, який не зжер всі ваші гроші та нерви?
  • Швидкий. Уже через місяць після замовлення ви зможете в'їхати в ваш новий будинок. Вражає, правда?
каркасный дом-интерьер
модульные дома - премиум

Якщо ви все ще сумнівалися, то тепер саме час зважитися! Можна, звичайно, чекати ще три роки для здійснення мрії, але навіщо? Якість підтверджена досвідом, доступна ціна і терміни будівництва збірно щитового будинку не залишають шансу іншим технологіям!

Приєднуйтесь! Для того, щоб замовити проект та подальший монтаж каркасного будинку з щитових панелей, просто залиште заявку на цьому сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Каркасний заміський будинок – швидке, енергоефективне та недороге вирішення житлового питання.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев