phone mail

ГАРАЖІ

ГАРАЖІ

з вибором планування та комплектації від 200$ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульний гараж: сучасний будинок для сучасного автомобіля

Будь-якому власникові автомобіля необхідно десь тримати свою машину у вільний від поїздок час. Зрозуміло, не існує способів на 100% убезпечитися від викрадачів, але наявність гаража або місця на платній парковці все-таки істотно знижує ризик викрадення або псування транспортного засобу. Крім того, хороший гараж вкриває авто від снігу, дощу, ультрафіолету і згладжує перепади температур, тим самим захищаючи автомобіль від прискореного старіння.

Купити готовий гараж на сьогодні задоволення не з дешевих. Ми пропонуємо сучасну альтернативу звичним капітальним спорудам – швидкобудуюємі модульні будівлі.

Гараж з блок-контейнерів: швидко, дешево, технологічно

Почнемо з того що гараж з сендвіч-панелей набагато швидше будувати, ніж з будь-яких інших матеріалів. При цьому ціна його в рази нижче, ніж вартість аналогічного гаража з цегли, бетонних блоків та інших “традиційних” матеріалів. До слова про безпеку – використовувані нами в будівництві швидкозводимих гаражів матеріали сертифіковані в Україні і відповідають державним нормам і стандартам якості.

Не потрібно думати, що якщо будівлі є бистровозводимі, то вони недовговічні. Наші вироби розраховані на експлуатацію від 50 років і більше. Ми збираємо їх на базі суцільнозварного металевого каркаса. Утеплюються модульні гаражі – пожежобезпечними базальтовими плитами ТехноНІКОЛЬ товщиною не менше 100 мм, а щільність 35 кг на 1м3., З обох сторін перекритя укладаються гідро-парозахиснi плівки Strotex або Juta.

Зовнішньої та внутрішньої обшивкою гаража найчастіше, в силу відмінного співвідношення ціна-якість, служить оцинкований профлист з полімерним покриттям хоча можливі і більш естетичні варіанти, наприклад вініловий або металевий сайдинг, алюмінієвий композит.

Сам гараж монтується на заздалегідь підготовленому силами замовника бетонному майданчику.

Ми спеціалізуємося на будівництві блокових гаражів як повністю утеплених так і “холодного” типу, без внутрішньої обшивки і утеплювача.

За бажанням оснащуємо будівлю всім необхідним – секційними воротами будь-якого типу, кліматичної технікою, вікнами.

Переваги швидкозводимих гаражів від «Блок Модуль»:

  • Мобільність: коли буде потрібно, ви зможете підняти гараж - контейнер автокраном, помістити на авто платформу і транспортувати в іншу локацію, вивантажити та легко змонтувати знову.
  • Комфорт. Внутрішнє планування розробляється нами на догоду вашим потребам. Це може бути індивідуальний проект за авторськими ескізами або один з наших стандартних варіантів, ефективність яких неодноразово перевірена на практиці. Утеплення щільним базальтом забезпечує будівлі відмінну звукоізоляцію, а також безпроблемне перебування всередині при температурі від -40 ° C до + 45 ° С.
  • Безпека. Конструкційні особливості металокаркасних будівель забезпечують при землетрусі значно більшу безпеку, ніж капітальні. Тому саме модульний гараж краще встановлювати в сейсмоактивних регіонах.
  • Надійність. БМЗ від «Блок Модуль» відповідають галузевим стандартам якості. Вони не руйнуються дуже швидко через вплив корозії, прямих сонячних променів, хімічно активних елементів. Ми впевнені в довговічності своїх виробів на 100%, тому надаємо клієнтам після виконання робіт офіційну гарантію.

Бажаєте стати володарем комфортної, безпечної сучасної конструкції для розміщення свого авто? Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми вас із задоволенням проконсультуємо та допоможемо з оформленням замовлення.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев