phone mail

МОДУЛЬНІ ОФІСИ

МОДУЛЬНІ ОФІСИ

з вибором планування та комплектації від 8500 грн/м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні офіси - вигідні інвестиції для легкого старту

Мобільний офіс з повним набором всього необхідного для швидкого бізнес-старту та комфорту вашого персоналу. Це оптимальне за вартістю і часом зведення рішення якщо потрібно в прискореному режимі розширити штат компанії, відкрити нову філію або розмістити головний офіс.

Ми виконуємо весь комплекс робіт по створенню модульних офісів – проектування, виготовлення та монтаж будівель на базі металевих блок контейнерів. В офісних приміщеннях від «БлокМодуль» вже функціонує бізнес в Києві та Київській області, в Харкові, Дніпрі та Одесі. Досвід наших клієнтів показав – завдяки доступній ціні блочно модульних споруд та за умови грамотного ведення бізнесу інвестиції в купівлю окупаються за один – два роки!

офис - премиум

Чому бізнес в Україні обирає саме швидкозбірні модульні офіси з контейнерів?

  • Економія на оренді. Контейнерні офісні будівлі за рахунок адаптивності та "розумних" планувань займають мінімум місця, що вигідно на орендованій землі. Їх можна побудувати дво- і триповерховими - це дозволить розмістити кілька десятків робочих кабінетів зайнявши буквально пару соток дорогоцінної землі.
  • Економія на документах. Отримання дозвільної документації на будівництво швидкомонтованих офісів з блок контейнерів не потрібно! Адже як відомо - бюрократія в Україні неабияк вимотує нерви, забирає час і тягне фінанси. Для більшості наших замовників це був вирішальний аргумент на користь модульної технології будівництва.
  • Економія часу. Зведення повноцінної офісної будівлі площею 100-150м2 займає всього 6-7 тижнів. За цей час модулі виготовляються на виробництві, доставляються на місце і монтуються на заздалегідь підготовленому фундаменті.
  • Економія коштів. Купити модульний офіс в компанії «БлокМодуль» буде мінімум в три рази дешевше, ніж побудувати капітальну будівлю з аналогічним плануванням. Ціни за кв. м. стартують від 8500 грн. Плюс - до 50% щомісячної економії на рахунках завдяки застосуванню енергозберігаючих матеріалів.
мобильный офис-2

Комфорт ваших співробітників - висока продуктивність

За рівнем комфорту та оснащення офіс з контейнерів не поступається традиційним капітальним будівлям. Судіть самі:
Каркасні конструкції «БлокМодуль» мають міцну металеву основу і утеплювач ТехноНІКОЛЬ з базальтового волокна (товщиною не менше 100 мм, щільність 35кг / м3) покладений з урахуванням ізоляції «містків холоду» + гідро-паро бар’єрні мембрани Strotex або Juta. Все це забезпечує збереження комфортного мікроклімату в приміщеннях. Швидкомонтовані офісні битовки оснащуються усіма необхідними комунікаціями та обладнанням – електрика, сантехніка, інтернет, Led освітлення, клімат. Внутрішнє оздоблення виконується з сертифікованих екологічних матеріалів різного класу – від середнього до «Преміум».

Особливості будівництва мобільних офісів контейнерного типу

  • Будівництво в будь-який час року. Пересувні офіси з блоків повністю готові до складання. Їх виробляють в цеху, доставляють на місце і монтують 365 днів в році. Погодні умови для такого будівництва не важливі!
  • Без капітального фундаменту. Офіси на металлокаркасi легкі, тому їх можна встановити на стрічковому фундаменті, блоках ФБС або гвинтових палях. Це значно економить час і бюджет.
  • Висока мобільність. Готову будівлю можна легко розібрати та зібрати назад - в будь-якому іншому місці. Це зручно, коли компанія час від часу змінює локацію філій. При цьому припинення робочих процесів займе всього 2-3 днi.
Модульный офис из блок-контейнера

Стильний екстер’єр. Незважаючи на свою відносну бюджетность, наші контейнерні офіси органічно вписуються в міський ландшафт. Стильний, актуальний дизайн досягається із застосуванням недорогих, але практичних облицювальних матеріалів: вініловий або металевий сайдинг, алюмінієві композитні панелі в поєднанні з дерев’яним планкеном.

Замовити мобільний міні офіс у нас можна вибравши типовий проект на цій сторінці, або за індивідуальними розробками, згідно з вашими кресленнями та побажаннями. Ми зводимо як недорогі будівлі типу «Стандарт», так і більш комфортні та стильні приміщення класу «Преміум» і «Ексклюзив».
Залиште свою заявку будь-яким зручним способом, і ми розрахуємо вартість вашого об’єкта з урахуванням установки «під ключ».

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев