phone mail

КАФЕ

КАФЕ

з вибором планування та комплектації від 250 $ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульне кафе: гарний спосіб спробувати свої сили в підприємництві

Бажаєте створити ефективний бізнес в сфері громадського харчування без значних вкладень? Замовте у нас зведення модульного кафе! На будівництво знадобиться мінімум часу, а ваші інвестиції окупляться в найкоротший термін, головне правильно підібрати локацію для розміщення модулів та вкласти трохи творчості в складання меню.

Кав'ярня з контейнера - бізнес з душею

У цивілізованому світі спостерігається зростання популярності маленьких затишних кав’ярень, барів, закладів громадського харчування. Споживачеві вже не подобається приносити прибуток великим мережам, де все поставлено на потік. Йому хочеться особливого відношення, індивідуального підходу до себе. Набагато приємніше пригощатися там, де вас обслуговує хазяїн. Там ви неначе дійсно у нього в гостях, бо навкруги панує по-домашньому доброзичлива атмосфера.
Крім того, маленькі приватні їдальні і чайхани можуть запропонувати значно нижчі ціни, аніж гіганти ринку на кшталт McDonalds і Starbucks.

У людини, що прийняла рішення відкрити власне кафе, відразу ж виникає питання: де знайти приміщення? Купівля цілої будівлі або навіть його частини — не найдешевше задоволення. Та і оренда у великих містах коштує вкрай дорого і часто з’їдає більшу частину заробітку. При цьому далеко не кожний об’єкт підходить для реалізації подібних проектів: дуже велике значення мають планування, місце розташування, пожежна безпека, відповідність до вимог СЭС і багато що інше.
Тому часто оптимальним рішенням (а іноді і єдиним можливим) є створення модульного кафе.

Особливості кафе від «БлокМодуль»

У сучасних модульних конструкцій є безліч плюсів порівняно із капітальними будівлями.
Але споруди від компанії «БлокМодуль» за багатьма параметрами перевершують переважну більшість з тих аналогів, що можна побачити сьогодні на українському ринку.

Переваги наших швидкозводимих кафе:

  • Вартість будівництва у декілька разів дешевше, ніж при використанні "традиційних" технологій. Ціна готової кав'ярні - від 250$ / м². При цьому по комфортабельності наши об'єкти не поступаються капітальним будівлям.
  • Середній термін завершення робіт з моменту підписання контракту — від 2 до 3 тижнів. Проекти виконуються під ключ. Приміщення від самого початку обладнані усіма необхідними комунікаціями, інженерними мережами та чистовим облицюванням. Швидше, ніж за місяць, ви зможете почати повноцінну експлуатацію кафе.
  • Модульні конструкції можна розташовувати у будь-якій точці України. Всі наші споруди з легкістю витримують температуру від -40℃ до + 45 ℃, а також фізичні навантаження до 400 кг на 1 м² підлоги і до 100 кг на 1 м² даху.

При цьому фасад вашого закладу виглядатиме стильно та сучасно. Ми пропонуємо на вибір безліч популярних варіантів дизайну і схем декорування екстер’єру.

Окремо варто зазначити, що завдяки енергозберігаючим технологіям економія електрики та тепла в модульних спорудах досягає 50%.

Прийняли остаточне рішення купити кафе з контейнера? Звертайтеся.

Ми давно успішно займаємося виготовленням модульних ресторанів, а також кафе з контейнерів з використанням сендвіч-панелей та інших сучасних будматеріалів. Тому упевнено гарантуємо, що кожна наша будівля не лише відповідає офіційним вимогам контролюючих державних органів, а і повністю задовольняє потребам бізнесу замовника.

Якщо у вас є власні креслення ми обов’язково створимо згідно з ними кафе. В іншому випадку можете вибрати один з наших стандартних проектів.

Бажаєте оформити замовлення прямо зараз або уточнити які-небудь подробиці, отримати безкоштовну консультацію? Зв’яжіться з нами за допомогою форми онлайн-чату або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті.

І пам’ятайте, що ціни на наші модульні кафе не є догмою, ми практично завжди готові піти назустріч тому що дорожимо кожним своїм замовником!

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев