phone mail

МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

з вибором планування та комплектації від 300$ за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні будинки: комфортне будівництво, яке не розоряє

Жоден з наших клієнтів ще не пожалкував о придбанні модульного будинку. А ось розчарування з того, що розпочали капітальне будівництво – були!

Модульні будинки з блок контейнерів сприймаються в Україні як диво будівельних технологій і новомодний тренд, хоча у всьому світі ці споруди вже подавно використовують роками. Це не тільки найшвидший, але й один з найбільш доступних за вартістю засобів придбати власне житло в таких «дорогих» містах, як Київ, Одеса, Харків, Львiв.

модульные дома - премиум

Будинок з модулів: що це за житло і чому його все частіше обирають українці

Модульные дома – быстровозводимое жилье

Що ви малюєте в уяві, почувши словосполучення «металокаркасний будинок з контейнера»?
Правильно, коробку з металевого каркасу, обшиту профільованим металом, без дизайнерських вишукувань і натяку на комфорт. 100% практичності + 200% економії на всьому, на чому можна. Місія нашої компанії – змінити цей стереотип.

Що ви отримуєте, замовляючи будівництво модульних будинків в компанії «БлокМодуль»?

Повністю готовий до цілорічного проживання, одно- або двоповерховий котедж в європейському стилі лише за 22 доби. Плюс – розумна економія без шкоди якості, практичність без шкоди комфорту.
Ви маєте можливість придбати як більш дешевий будиночок, зібраний з матеріалів якi мають відмінне співвідношення ціна/якість, так і замовити зведення будівель більш високого рівня “Преміум” і “Ексклюзив” – із застосуванням дорогих матеріалів від світових брендів.

Модульные дома – материалы сборки

Переваги модульних будинків, які не зустрінеш у аналогів з бетону та дерева

  • Швидкість споруди. Ті процеси, які на звичайному будмайданчику робляться тижнями і місяцями, проходять в наших виробничих цехах за кілька днів. В результаті будівництво будинку під ключ займає не більше місяця.
  • Монтаж в будь-яку пору року. Заливка монолітної плити, зведення та утеплення стін під відкритим небом, монтаж даху - все це вимагає сухої теплої погоди. Каркасний будинок спочатку готовий - підлога, дах та стіни зібрані і утеплені на виробництві, залишилося тільки змонтувати модулі на ділянці. Взимку або восени - це не важливо.
  • Мобільність. Готовий котедж від «БлокМодуль» можна легко розібрати та зібрати назад - в будь-якому іншому місці. У підсумку свій улюблений будинок ви можете взяти з собою куди завгодно. А для сезонного, дачного житла або бази відпочинку взагалі немає варіанту краще.
  • Гарантована якість. Блок контейнери з металопрофілю проходять суворий контроль якості на кожному етапі виробництва, чого не можна сказати про робітників на будмайданчику. Бажання заощадити сили або матеріали може дорого коштувати замовнику в довгостроковій перспективі.
  • Доступна ціна. На питання «скільки коштує модульний будинок в Україні?» є гарна відповідь - мінімум на 50% дешевше, ніж при капітальному будівництві.
Модульные дома – интерьер
модульный домик-кран

На чому ви заощаджуєте, замовляючи блок контейнерне житло

  • На заливці монолітного фундаменту. Будиночки з металевого каркасу легкі, збірні, тому їх можна встановити на стрічковому фундаменті, блоках ФБС або гвинтових палях.
  • На облицювальних матеріалах. Не потрібни коштовна декоративна цегля або природний камінь. Для створення естетичного вигляду не на шкоду практичності оптимально підійдуть вініловий сайдинг або дерев'яний блокхаус.
  • На будівельніках. Не потрібно шукати працівників, піклуватися про їх розміщення, організовувати на ділянці повноцінний будмайданчик, а потім ще платити за вивезення сміття. Модулі приїжджають вже готовими, збираються за 1-2 дні і не залишають після себе нічого зайвого.

Ціна готового будинку від «БлокМодуль», з чистовим облицюванням, комунікаціями, сантехнікою, вентиляцією і електрикою, становить 300$ за м2. Гарантійне обслуговування будиночка – не менше 12 місяців. З ким ще ви побудуєте сучасне комфортне житло так дешево, швидко та надійно?

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев