phone mail

ФАП

ФАП

з вибором планування та комплектації від 250$ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Фельдшерсько-акушерські пункти (ФАП) – медична допомога

Організація медичної допомоги в великих містах України здійснюється в основному за рахунок зведення багатопрофільних капітальних лікарень та клінік. Що стосується селищ та містечок поменше – ситуацію з нестачею будівель для медобслуговування місцевого населення доцільно вирішувати шляхом будівництва швидкозводимих модульних фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП).

Вони можуть виконувати роль тимчасових допоміжних медпунктів або замінити звичайні медустанови на постійній основі. Особливо затребуване в усьому світі використання модульних ФАП, в ситуаціях, що вимагають терміново налагодити медичну допомогу постраждалим від великих техногенних катастроф або природних катаклізмів.

Модульний будинок ФАП: його функціональні завдання

У порівнянні зі звичайними медпунктами, фельдшерсько-акушерські пункти призначені для надання більш серйозної допомоги. Вони обладнані всім необхідним, щоб прийняти пологи або провести термінову хірургічну операцію.

Як правило, такий комплекс складається з декількох відділень:

  • адміністрація (кабінети керівництва, секретаря, бухгалтерії);
  • зона пацієнтів (зали для очікування і дозвілля);
  • клінічне (приміщення для огляду, процедур і щеплень, а також ізолятори для хворих на інфекції, стерилізаційна кімната, пологова палата).

Сучасні модульні технології та наш досвід дозволяють створювати комфортні міні-центри всього за кілька тижнів. Скориставшись послугами «Блок Модуль», ви зможете замовити реалізацію проекту ФАП за вашими кресленнями або вибрати один з готових типових варіантів на цій сторінці.

Модульна будiвля ФАПу збирається за принципом конструктора Lego з готових блок контейнерів на заздалегідь підготовленому стрічковому або блочному фундаменті всього за 1-2 дня.

Об’єкт елементарно з’єднується з інженерними комунікаціями – здійснюється підключення до електромережі, водопроводу, централізованої каналізації або септику.

При реалізації проекту враховуються вимоги до організації простору для людей з обмеженими можливостями. Завдяки пандусу в будівлю стає зручніше завозити інвалідні крісла або ліжка-каталки. Санвузли оснащуються спеціальними поручнями.

Швидкозводимі ФАПи від «Блок Модуль»: особливості та переваги

  • мобільність – можливий швидкий демонтаж і транспортування будівлі на нове місце;
  • економічність – низька ціна, від 250 $ за м2 повністю готового ФАПу!
  • жорсткий сталевий каркас гарантує міцність і стійкість в сейсмонебезпечних регіонах;
  • комфортабельність, відмінна звуко- теплоізоляція, оснащення необхідними інженерними системами та обладнанням;
  • середній термін виробництва ФАПу 50-80 м2 – від 4 до 6 тижнів. Жодна інша технологія не дозволить вам отримати подібний результат в такий стислий термін!

Ми допоможемо вам спроектувати, зібрати, доставити та змонтувати на місці модульний ФАП під ключ. Наші БМЗ відповідають галузевим стандартам якості та нормам безпеки.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших досвідчених і доброзичливих консультантів, зателефонувавши по одному з телефонів або надіславши запит за допомогою онлайн-форми.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев