phone mail

ЛІКАРНІ

ЛІКАРНІ

з вибором планування та комплектації від 5500грн за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні медпункти - медична допомога повинна бути доступною та мобільною!

У багатьох ситуаціях для організації пункту медичного обслуговування розумніше зібрати швидозводиму будівлю, нiж капітальний довгобуд із застосуванням “традиційних” технологій. Зведення будівлі з бетону, газоблоку або цегли вимагає багато часу, серйозних фінансових витрат, великої кількості спецтехніки, будмайданчика на місці зведення клініки, складу матеріалів та житла для будівельників.

А ось монтаж швидкозводимої лікарні або клініки на базі блок контейнерів відбувається буквально за 1-2 дня. Тому там, де в пріоритеті мобільність, економія часу та грошей – слід віддавати перевагу саме модульним будівельними технологіям.

Особливості модульних медпунктів та клінік

Компанія БлокМодуль виробляє збірні модульні лікарні, медичні центри, лабораторії з використанням модульних технологій. Збірка та монтаж модульного медзакладу на 70-100м2 займає в середньому від 1 до 3-х місяців, в залежності від класу та оснащення об’єкта. Швидкозводімий госпіталь можна експлуатувати практично відразу після його установки. В залежності від планування ми можемо побудувати мобільну клініку на 5, 10, 20 кабінетів, серед яких будуть всі необхідні приміщення: відділення невідкладної допомоги, операційні, реанімаційні кімнати, санвузли і т. п.

Актуальними, в світлі пандемії коронавирусной інфекції COVID-19 – швидкобудуюємі інфекційні госпіталі, здатні своєчасно надати медичну допомогу та забеспечити відсутні койко-місця для пацієнтів.

Як і з чого збираються модульні клініки

Збірка здійснюється в кілька етапів. Спочатку збирають суцільнозварний сталевий каркас, потім проводиться утеплення підлоги, стін і стелі базальтовим утеплювачем товщиною від 100мм, укладається гідро- паробар’єр і фінішне покриття в залежності від класу будівлі. На фінальному етапі монтуються вікна, двері, виконується прокладка інженерних комунікацій, системи електропостачання.

Згодом, завдяки застосуванню універсальної модульної технології ви в будь-який момент зможете зробити перепланування приміщень або додати необхідні кімнати та кабінети.

Переваги збірних лікарень від «Блок Модуль»

Наша компанія виготовляє БМЗ з 2007 року постійно працюючи над підвищенням якості та безпеки наших виробів. Кілька причин, за якими вам слід звернутися до нас:

  • Приміщення утеплюються пожежобезпечною та екологічною базальтовою мінватою ТехноНІКОЛЬ, завдяки якій всередині не холодно в взимку та не спекотно влітку.
  • Міцний каркас зі сталі витримує інтенсивні навантаження. Максимально допустимий тиск на підлогу базового (без пiдсилення) модуля - 400кг на м2, для даху цей показник становить 150кг на м2. Це дозволяє виконувати монтаж клініки в кілька поверхів.
  • Блок контейнери з яких ми збираємо модульні медпункти та лікарні мають непогану звукоізоляцію, відповідно шум з вулиці не потурбує працівників вашої медустанови та їх пацієнтів.
  • Ми пропонуємо різні варіанти планувань, матеріали оформлення інтер'єру та екстер'єру клінік і медпунктів. Опціонально обладнаємо медустанову електронагрівачами, вентиляцією, кондиціюванням.

У нас є пропозиції практично на будь-який бюджет. Мінімальна ціна, за якою ви можете купити у нас будівлю під ключ становить 5 500 грн / м2.

Оформити замовлення або отримати консультацію що до мобільного медпункту можна зв’язавшись з нами за допомогою телефону, форми зворотного зв’язку або написавши нам на мейл.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев