phone mail

КАЗАРМИ

КАЗАРМИ

з вибором планування і комплектації від 200 $ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Швидкозводимi казарми та військові містечка

Блок-модульна казарма потрібна силовим структурам не тільки під час збройних конфліктів, але і в мирний час. У таких спорудах можна оперативно організувати тимчасову базу, польовий табір для навчань або розміщення тилових служб.

Блочно-модульна казарма: житло швидкого розгортання

Головна перевага збірних контейнерних будинків – можливість оперативно розгорнути в будь-якому місці потрібну кількість житлових кімнат, кабінетів та господарських приміщень а потім, коли знадобиться, так само швидко демонтувати та перевезти в інше місце дислокації.

Якщо говорити саме про нашу технологію, то будівлі військового призначення від «Блок Модуль», зібрані на базі блок контейнерів, мають 3 основні відмінності:

  • Висока швидкість збірки. Протягом 1-2х місяців можна вибудувати з блок модулів повнофункціональне військове містечко.
  • Невисока ціна. Ми виготовляємо БМЗ на власному виробництві, застосовуючи оптимізовану під Українські реалії технологію, з матеріалів маючих відмінне співвідношення ціна-якість, що закуповуються оптом. Все це дозволило добитися мінімальної вартості будівлі під ключ - від 200 $ за 1м2!
  • Великий вибір планувань. Сучасні технології дозволяють створювати швидкобудуюємі житлові споруди для солдатів і офіцерського складу висотою до 3х поверхів, з будь-якою кількістю кімнат та підсобних приміщень.

Стандартна швидкозводима споруда, призначена для розміщення солдатів, збирається на стрічковому, блочному або гвинтовому фундаменті з блок контейнерів повної заводської готовності за принципом конструктора “Лєго”.

Усередині каркасного будинку можна спланувати: житлові відсіки, кімнати для приготування і прийому їжі, санвузли, відділи для складування та чищення зброї, сушарки, складські приміщення, кімнату відпочинку та навіть спортзал.
Великою популярністю користуються модульні казарми місткістю від 100 осіб. Зазвичай це проекти, виконані по кубриковій системі, хоча часто у нас замовляють варіанти і з об’єднаними приміщеннями.

Чому обирають наші казарми модульного типу

Все ще продовжуєте шукати відповіді на запитання – чому ми повинні купити будинок військового призначення саме в компанії «Блок Модуль»? Ось чергові аргументи:

  • казарми, розраховані на цілорічну експлуатацію, утеплені пожежобезпечними базальтовими плитами ТехноНІКОЛЬ товщиною від 100мм, і щільністю 35 кг на 1м3, Що дозволяє економити до 50% коштів на опаленні в зимовий період і захищає від спеки влітку;
  • пропонуємо різні варіанти планувань, оформлення інтер'єру, оздоблення фасадів (у тому числі з маскувальним забарвленням);
  • опціонально оснастимо будівлю необхідним сантехнічним, кліматичним і електроустаткуванням;
  • будівлі від «Блок Модуль» за рахунок міцного металевого суцільнозварного каркаса можна ставити навіть в сейсмонебезпечних зонах. Підлоги в наших модульних військових містечках і таборах витримують не менше 400 кг / м2, а дах - снігове навантаження понад 200 кг / м2.

Потрібно терміново сформувати базу для розміщення роти, дивізії, полку? При цьому важливо гарне співвідношення ціни та якості робіт? Звертайтеся! Оформити замовлення на швидкозводиму казарму від компанії «Блок Модуль» можна в нашому офісі в м Київ. Якщо у вас залишилися додаткові питання – зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев