phone mail

БИТОВКИ

БИТОВКИ

з вибором планування та комплектації від 5500 грн/м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Битовка: універсальний простір на всі випадки життя

Сучасна металева битовка – блок контейнер мабуть вже не має нічого спільного з тими вагончиками з дерева та жерсті, які часто використовувалися в минулому столітті на дачах і будівництвах. Сьогодні в цих універсальних модулях вже на виході з виробництва передбачені всі необхідні людині зручності.

Бытовка
Блок контейнер

Вони недорого коштують, але можуть стати чудовою альтернативою капітальному дачному будиночку. Тут можна розмістити для постійного проживання бригаду будівельників, а якщо таких бригад багато, на базі блок контейнерів можна зібрати ціле швидкозводиме будівельне містечко висотою до 3 поверхів.

Особливості та сфери застосування металевих битовок

Блок-контейнери це довговічні та комфортні будиночки для тимчасового або навіть постійного, цілорічного проживання. Тут може бути кухня, санвузол з душем і туалетом, хозблок, спальні місця, а також місце під хозблок. Завдяки надійній паро- гідроізоляції та утепленню базальтовою ватою 100-мм вони по суті є повноцінними одно-, дво- три- і навіть чотиримісними будівлями. Зсередини житловой вагончик обшивається вологостійкою OSB-плитою або МДФ панелями.

Теплу зимову битовку від «Блок Модуль», можна використовувати як дачний міні-будинок, офіс, склад, торгове приміщення, охоронний пост. У Києві покупка та оренда житлоплощі коштує дуже дорого, тому блок модульні конструкції – ідеальний варіант для тимчасового розміщення людей.

Вагончик

Виробництво та продаж блок-контейнерів від «Блок Модуль»

Битовка: купити мультифункціональну конструкцію від «Блок Модуль» має сенс якщо якість і безпека для вас мають не менше значення ніж її ціна.

Кілька важливих відмінностей наших побутівок:

  • Як одно- так і двоповерхова залізна конструкція базується на міцному суцільнозварному каркасі. Всі використовувані при збірці матеріали сертифіковані та повністю безпечні. Готове спорудження при належному догляді служить не менше нiж 35 років. Днище битовки захищено оцинкованим, листовим металом, завдяки чому в перекриття підлоги відрізаний доступ гризунам.
  • Фасад нової каркасної збірної споруди обшивається профнастилом з кольоровим полімерним покриттям, колір якого можна вибрати по палітрі RAL. Завдяки цьому він не тільки стійкий до атмосферних явищ, а й цілком естетично виглядає.
  • Якщо потрібно, мобільну будівлю контейнерного типу завжди можна перевезти на нове місце. Для цього підійде звичайний автокран з вантажопідйомністю від 4т. При цьому розбирання металевого утепленого вагончика не потрібно.
  • Наші побутові блок контейнери комфортні та безпечні. Вони мають 5 клас пожежної безпеки та є менш травмонебезпечними в ході землетрусів, ніж капітальні споруди.
  • За рахунок "розумних" планувальних рішень - всередині наших швидкомонтованих виробів досить місця для розміщення меблів, устаткування, сантехніки, речей домашнього вжитку і побутової техніки.
контейнерное здание из бытовок

Вам потрібно купити битовку для житла (маленьку або велику, двокімнатну, двоповерхову) безпосередньо від виробника з доставкою в Київ, Дніпро, Харків чи інше українське місто? Ви в потрібному місці. Ми успішно виготовляємо подібні вироби з 2007 року. Запропонуємо вам декілька типових проектів або збудуємо модульний будинок по ваших кресленнях під замовлення. Оснастимо житлової вагон сантехнікою, електрикою, вентиляцією, кондиціюванням і іншим устаткуванням.

Зв’яжіться з нами по одному з телефонних номерів, вказаних на сайті. Вартість наших залізних побутівок під ключ з доставкою в усі регіони України це компроміс між якістю, оснащенням, надійністю і купівельною спроможністю наших громадян.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев