phone mail

ЛАБОРАТОРІЇ

ЛАБОРАТОРІЇ

з вибором планування та комплектації від 5000грн за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні лабораторії: доступний та універсальний простір для роботи

Швидкозводимi будівлі модульного типу ідеально підходять для розміщення лабораторних меблів, техніки та обладнання для збору і аналізу різних матеріалів. Крім того, в БМЗ можна проводити підготовку та навчання лаборантів.

Блок-контейнер: лабораторія нового покоління від «Блок Модуль»

Завдяки сучасним модульним технологіям невеликі дослідницькі центри можна розміщувати практично де завгодно, у віддалених, важкодоступних районах, в тому числі в горах, пересіченій місцевості. Будівництво лабораторії на базі блок контейнерів – оптимальне рішення, коли споруда із застосуванням традиційних технологій з технічних або економічних причин недоцільна або взагалі неможлива.

Блочно модульні лабораторії вироблені нашою компанією універсальні та зручні в експлуатації. У разі необхідності будівлю можна доповнити новими приміщеннями – модулями. У лабораторії можна спланувати робочі та житлові відсіки, склад, санвузол, кухню та багато іншого. Устаткування і інженерні комунікації ми монтуємо з дотриманням діючих технічних норм України та вимог техніки безпеки.

Швидкозводимі лабораторії - переваги незаперечні

Ми проектуємо та зводимо модульні будівлі які відповідають галузевим стандартам якості та вирішують завдання вашого бізнесу.

  • Ціна повністю готових до експлуатації швидкозводимих лабораторій від «Блок Модуль» стартує від 5 000 грн / м2 - це на 300 - 400% дешевше нiж аналогічни споруди зведени з цегли або бетону.
  • Середній термін виробництва будівлі на 40-70 м2 - від 3 до 5 тижнів. Жодна інша технологія не дозволить вам отримати готовий результат в такий стислий термін!
  • Сталевий каркас блок контейнерів витримує інтенсивні навантаження. В ході будівництва використовуються матеріали, завдяки яким підлога витримує до 400 кг ваги на 1 м² і до 200 кг на 1 м² - дах. Можна зводити будівлі в декілька поверхів. Наші модулі демонструють стійкість в сейсмоактивних регіонах.
  • Конструктив наших лабораторій передбачає якісну тепло- і звукоізоляцію. Домогтися цього вдається за допомогою екологічно чистої пожежобезпечної мінеральної вати товщиною від 100мм і щільністю 35 кг на 1 м3. Завдяки цьому в холодну пору року ви економите до 50% коштів на теплоносіях.
  • Мобільні лабораторії виробляємо і оснащуємо під ключ. Приміщення вже в мінімальній комплектації обладнані необхідними інженерними мережами та освітленням.

Якщо вирішили купити сучасну модульну лабораторію – ви за адресою! Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наші менеджери проконсультують, розроблять проект і відправлять пропозицію на швидкозводиму будівлю що відповідає всім вашим побажанням.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев