phone mail

ГУРТОЖИТКИ І ГОТЕЛІ

ГУРТОЖИТКИ І ГОТЕЛІ

з вибором планування та комплектації від 8500 грн/м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Готелі та гуртожитки за модульною технологією

До вас скоро приїжджає велика група туристів, робітників, студентів або біженців, а наявної інфраструктури недостатньо для їх розміщення? Вирішити цю проблему можна, оперативно збудувавши гуртожиток блочного типу або швидкозводімий готель. Сучасні технології дозволяють всього за 2 – 3 місяці зібрати та встановити житлову модульну споруду місткістю в сотню осіб.
Найчастіше необхідність в реалізації подібних проектів виникає, коли потрібно створити тимчасове соціальне житло або так зване вахтове селище.

Быстровозводимое здание БМЗ
модульное здание

Гуртожитки з блокiв: у чому вони незамінні

Припустимо, що вам потрібно звести хмарочос або стадіон, відповідно плануєте залучити велику кількість іногородніх фахівців. Будівельникам треба десь жити під час роботи, але коли об’єкт буде завершено, необхідність в цьому житлi відпаде. Оплачувати всім своїм співробітникам оренду житлоплощі було б дуже дорого. Куди зручніше і дешевше швидко створити власний міні-гуртожиток причому прямо на території об’єкта, тим самим скоротивши ще й час виходу робочих на зміну. А коли будівництво закінчиться, ви зможете розібрати БМЗ і відправити його складові елементи – блок контейнери на зберігання до тих пір, поки не з’явиться новий масштабний проект.

Не менш корисні модульні рішення в туристичному бізнесі. Якщо ви раз на рік проводите великий фестиваль в заміській зоні, то немає сенсу утримувати там готель в капітальній будівлі. Економічно доцільним в такій ситуації буде організувати недорогий в обслуговуванні швидкозводімий готель, оснащений усіма необхідними комунікаціями.

Модульные дома – материалы сборки

Переваги наших модульних готелів

Ми виготовляємо під ключ швидкобудуюємі готелі та гуртожитки, що відповідають потребам сучасного бізнесу. Переваги нашої продукції:

  • Вартість. На модульний готель повністю готовий до заселення ціна складає всього 320 $ за м2. Це в середньому в чотири рази дешевше будівництва капітальної будівлі!
  • Надійність. Максимальна можлива висота - 3 поверхи. Пол витримує до 400 кг на 1 м2, а дах - до 120 кг. Складові частини - блок контейнери розраховані на багаторазові переїзди.
  • Оснащення. У плануванні БМЗ можна передбачити не лише житлові кімнати, а й інші важливі приміщення - кухню, їдальню, пральню, душову, туалет, медпункт, зал відпочинку та інші. Ми змонтуємо будь-яке потрібне обладнання та проведемо необхідні мережі.
  • Енергоефективність. Будинки по колу утеплюються базальтовою мінватою ТехноНІКОЛЬ товщиною не менше 100 мм (35кг/м3). Ви отримуєте приміщення, комфортне для проживання в будь-який час року і суттєво заощаджуєте на теплопостачаннi.
  • Безпека. Житлові модульні будівлі складаються з екологічно чистих сертифікованих матеріалів, які не несуть небезпеки для природи, здоров'я людей та тварин. Утеплювач - повністю пожежобезпечний, що підтверджується сертифікатами.
Модульные общежития и отели
модульные здания

У стандартному житловому блоці кількість мешканців можна збільшити вдвічі, якщо ви встановите 2-ярусні ліжка.

Будинки від «БлокМодуль» вже приносять користь та дохід нашим клієнтам в таких мегаполісах як Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів.

Звертайтеся, і наші співробітники вислухають, проконсультують, спроектують, зберуть, привезуть та встановлять сучасний модульний готель або гуртожиток під ключ в будь-якому місті України.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев