phone mail

САНІТАРНІ БЛОКИ

САНІТАРНІ БЛОКИ

з вибором планування і комплектації від 8000 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Санітарний блок - автономний модуль для гігієни людини

Автономні туалетні модулі – гарна альтернатива стаціонарного санвузлу. Сучасній людині складно відмовитися від звичного побутового комфорту, де б вона не знаходилась: вдома, на роботі, в заміській місцевості. Раніше далеко від цивілізації нам доводилося користуватися так званими «літніми душами» для дачі та сільськими туалетами. Трохи пізніше з’явилися біотуалети. Але і у цій технології є свої недоліки – запах, необхідність часто вивозити вміст після заповнення і так далі. Сьогодні оптимальним варіантом є швидкобудуюємі санітарні блок контейнери що практично не доставляють клопоту та дискомфорту.

Автономный туалетный модуль

Як влаштований туалетний та душовой модуль

санитарный блок

Модульні санвузли акумулюють в собі досвід наших інженерів напрацьований з 2007 року + найбільш вдалі технічні рішення сучасного ринку. Вони відповідають актуальним стандартам якості і нормам безпеки – що підтверджується відповідними сертифікатами.
Модуль вже в “базі” обладнаний необхідними сантехнічними комунікаціями та обладнанням – душовими боксами, унітазами, рукомийники змішувачами, фітингами, трубами, з’єднувальними елементами. Інтер’єр блок контейнера оббитий вологостійкими, простими у догляді пластиковими панелями. Підтримувати чистоту всередині приміщення легко.

Наші конструктори подбали не тільки про практичність і функціональності санблоков, але і про їх естетичну сторону. Тепер вам не обов’язково миритися з екстер’єром звичайної побутівки – ми можемо запропонувати стильний фасад з комбінації сучасних фасадних матеріалів – алюмінієвий композит, дерев’яний планкен та тоноване скло – такий модуль не соромно встановити хоч на території палацу.

Після того, як туалетний або душовий модуль встановлений на ділянці, його можна протягом кількох годин підключити до водопроводу, електромережі та каналізації і відразу ж приступати до повноцінної експлуатації санвузла. Середній час виконання проекту від моменту підписання контракту до здачі готової роботи під ключ становить 20-30 днів.

Якщо ви замовите максимально оснащений санітарний блок контейнер, то після закінчення робіт вам дістанеться тепле, зручне, вентильоване приміщення з кількома розділеними туалетними кабінками, душовою з роздягальнями, зоною пісуарів, хозблок і обладнаний інклюзивний туалет для інвалідів.

Ще 3 переваги наших санітарних модулів і битовок

Немає сенсу шукати інші пропозиції на ринку, адже ви вже знаходитеся на сайті одного з кращих виробників сан павільйонів в Україні. Згодні, не надто скромно.. але аргументовано) Судіть самі:

  • Модуль по колу утепляється шаром базальтової вати не менше 100мм (щільність 35 кг / 1м3). Тепловтрати вкрай низькі. Влітку це захистить від спеки. Взимку на опалення такого приміщення буде потрібно мінімум енергії а людям приємно виконувати водні процедури всередині.
  • Санітарний блок - битовку можна встановити на блоки ФБС або бетонні плити. Капітальний фундамент тут не обов'язковий. Це позитивно позначається на підсумковій вартості робіт і на простоті введення в експлуатацію.
  • Конструкція має якісну звукоізоляцію. Ті, хто знаходиться зовні, чи не будуть чути шум води. А людям, які приймають душ, не доведеться турбуватися через гучного ревіння моторів проїжджаючих повз авто, навіть якщо об'єкт розташовується в безпосередній близькості до траси.
санитарный модуль

Санітарні блок контейнери – мобільні. Основу конструкції становить сталевий каркас, досить міцний і при цьому не надто важкий. Тому, коли знадобиться, ви зможете демонтувати блок і перевезти його в будь-яку нову локацію по дорогах загального призначення.

санитарный модуль

Таки вирішили купити санітарний вагончик за вигідною ціною? Телефонуйте, пишіть, приїжджайте – замовляйте. Ми даємо гарантію безаварійної експлуатації – не менше 1 року. За детальними консультаціями звертайтеся будь-яким зручним способом – ми вам завжди раді.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев