phone mail

ТОРГОВІ ПАВІЛЬЙОНИ

ТОРГОВІ ПАВІЛЬЙОНИ

з вибором планування і комплектації від 7000 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Торгівельний павільйон покращує продажі

Не можете знайти потрібну будівлю під магазин? Все що подобається – забагато коштує або знаходиться не там, де потрібно. Знайома ситуація? Краще рішення такої проблеми – придбати торгівельний павільйон. Це недорога швидкозводима металоконструкція, яка виготовляється спеціально під ваш бізнес – з урахуванням всіх дрібниць, специфіки роботи та місця розташування. Як правило, створюються такі павільйони для вуличної торгівлі або роботи на ринках.

ларек уличный
киоск 3х2

Ще один привід зробити вибір на користь споруди на основі металевого каркасу – мобільність та швидкість виготовлення. Швидкомонтований торгівельний павільйон можна встановити там, де вам потрібно. Більше немає необхідності підлаштовуватися під готове приміщення та хвилюватися за трафік. Ви самі обираєте планування та розташування вуличної модульної будівлі.

Коли торгова точка знаходиться в правильному місці, сконструйована спеціально під ваш бізнес і зручна для покупців – продажі будуть зростати, згодні?

Навіть якщо виникне необхідність, мобільний магазин можна перевести на інше місце. Це означає, що ви не будете робити ремонт при кожному переїзді, витрачати час на продаж приміщення або сплачувати витрати за розрив договору оренди.

Як влаштовані торгівельні павільйони?

Тут ви можете замовити модульний каркасний павільйон. Він складається з одного або декількох блок контейнерів. Павільон доставляється на місце та швидко збирається, подібно до конструктора Лего.

Перевага багатомодульних будівель у тому, що вони розбірні. Конструкцію можна розібрати, перевезти і зібрати вже в іншій локації.

Наші споруди будуються на основі міцного, жорсткого суцільнозварного каркаса, що витримує високі навантаження. Після виготовлення каркасу, торговий павільйон з усіх боків утеплюється пожежнобезпечною і екологічною базальтовою ватою ТехноНІКОЛЬ товщиною не менше 100 мм (щільність 35кг / м3), з ізоляцією містків холоду, потім укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або Juta.

Останній етап – зовнішня обшивка профнастилом, сайдингом або алюмінієвими композитними панелями. Ми допоможемо втілити практично будь-який бажаний дизайн.

Збірні павільйони опціонально оснащуються захисними ролетами, кондиціонуванням, вентиляцією, електроконвекторами, водостоковою системою.

киоск кофейный
маф в парке

Чому варто обрати нас?

Обираючи між капітальною будівлею та каркасним павільйоном, спершу ознайомтеся з приємними особливостями наших швидкомонтованих конструкцій:

  • Вартість. Ціна готового торгового павільйону в класі "Стандарт" складе всього 7000 грн за м2.
  • Швидкість. Вже через 3-4 тижні після замовлення, ви отримаєте повністю готовий мобільний магазин, який буде тільки вашим - без складних оформлень купівлі-продажу або орендного договору.
  • Надійність. Ми створюємо міцні металоконструкції, обшиваємо їх сучасними екологічно чистими матеріалами та добре утеплюємо, що істотно знижує витрати на опалення.
  • Безпека. Ми пропонуємо павільйони під ключ з електричним розведенням, щитком, розетками, вентиляційним обладнанням. Все це встановлюється згідно діючих норм і вимог пожежної безпеки.
  • Простота. Установка торгових павільйонів в Україні не потребує спеціальних дозволів та актів на проведення будівельних робіт.

БлокМодуль виготовляє всі конструкції на власному виробництві. Це означає, що ви купуєте швидкозводимий торгівельний павільйон від виробника. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками будматеріалів, тому маємо можливість утримувати низькі ціни і несемо повну відповідальність за результат.

Щоб купити торгівельний павільйон під замовлення в Києві, Одесі, Дніпрі або Харкові, просто напишіть або зателефонуйте нам.

Обирайте типові павільйони з контейнерів на цій сторінці або надсилайте свій проект на прорахунок.

Прийнявши рішення заробляти з павільйоном від БлокМодуль ви маєте змогу почати з мінімальних інвестицій, при цьому отримаєте гарантовану якість, комфорт та естетичне задоволення.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев