phone mail

БИТОВКИ ДАЧНІ

БИТОВКИ ДАЧНІ

з вибором планування і комплектації від 8500 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Дачна битовка - як спосіб перезавантаження

Як же чудово із задушливого міста вибратися ближче до природи і відпочити на дачі від метушні кам’яних джунглів. Доречі, праця в саду позитивно впливає на наш емоційний стан і служить, свого роду, медитацією.

Але щоб приїхати на дачу, потрібно спершу її побудувати! А це процес довгий та недешевий. Був раніше.

дачный вагончик
Бытовка дачная

Тепер не потрібно роками збирати на будинок в передмісті. Досить мати ділянку в кілька соток і звернутися до нас щоб недорого купити вагончик для дачі. Йдеться про невеликий будиночок з контейнера, який може служити як дачної побутівкою, так і повноцінним будинком площею 80-100м2, в якому ви можете комфортно жити, працювати та відпочивати.

Навіщо мені будиночок з контейнерів, якщо я хочу "нормальний" будинок?

Почувши словосполучення тимчасовий будиночок, ми помилково собі уявляємо кволу конструкцію, яка протікає з усіх боків і хитається від поривів вітру. У нашому випадку це зовсім не так.

Дачний вагончик від БлокМодуль – це сучасна, безпечна та надійна споруда, яка буде служити вам не менше, ніж кам’яний будинок. При цьому він дешевший, набагато швидше будується і стильно виглядає, адже ви можете обрати дизайн, який вам до смаку.

Ми зробимо житлової вагончик для дачі під ключ і укомплектуємо його енергозберігаючими вікнами, утепленими дверима, електрикою, сантехнікою, LED освітленням, системами вентиляції та кондиціонування. Це означає, що зробивши замовлення, вже через 3-4 тижні ви будете облаштовувати власний модульний будиночок з кухнею, туалетом і душем. За бажанням ми також влаштуємо для вас веранду та хозблок. Починайте отримувати задоволення від придбаної ділянки вже зараз, а не коли-небудь в майбутньому!

Вагончик

Коли ви потім все ж побудуєте капітальний будинок, модульна споруда буде служити вам надійною госпбудівлею. Збірну дачну битовку можна використовувати як гостьовий або садовий будиночок, літню кухню, хозблок, альтанку для барбекю.

Переваги садового будиночку

Дуже часто, купивши металевий блок-контейнер для проживання на дачі, наші клієнти відмовлялися від задумки капітального будівництва. Все тому, що такий будиночок має багато переваг:

  • Мобільність. Навіть якщо ви все ж вирішите будувати капітальний будинок, можете перенести вагончик в будь-яке місце на вашій ділянці.
  • Ціна. Будиночок для дачі під ключ з екологічно чистих матеріалів обійдеться вам всього в 8500 грн за м2. Ми утеплюємо всі наші конструкції сучасними базальтовими утеплювачами з виключенням містків холоду, тому ви ще й істотно заощадите на опаленні.
  • Швидкість виготовлення. Будиночок-контейнер виготовляється протягом 3-4 тижнів. Ви зможете заселитися в нього одразу після встановлення, адже процес не вимагає додаткових будівельних робіт.
  • Естетичність. Ми обшиваємо і декоруємо дачний вагончик відповідно до сучасних трендів і ваших побажань. Ви можете вибирати розмір і планування. Його можна зробити двоповерховим або додати до модульної конструкції мансарду. Все обмежується лише вашою фантазією!
  • Багатофункціональність. Споруда може служити як тимчасовим, так і постійним місцем проживання. Гарно оформлений збірний дачний будиночок буде недорогою альтернативою капітальної будові.

Більше не потрібно думати, де придбати дачу з будинком. Обирайте будь-яку ділянку, що вам сподобалась. Адже ви можете придбати садовий будиночок з контейнерів в Києві прямо зараз і вже через місяць встановити його на своїй ділянці.

дом модульный каркасный

Продаж і виготовлення металоконструкцій для життя і бізнесу – наш основний профіль. Ми все робимо самі – без посередників. Це означає, що, замовляючи у нас, ви отримуєте найбільш вигідні ціни на роботу високої якості.

Щоб дізнатися, скільки коштує блок-контейнер потрібних вам параметрів і зробити замовлення, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Ми працюємо по всій Україні і з задоволенням втілимо в життя всі ваші задуми!

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев