phone mail

АПТЕКИ

АПТЕКИ

з вибором планування та комплектації від 250 $ за 1м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульний аптечний кіоск - золота жила

Чи чули ви твердження, що люди завжди будуть їсти і лікуватися, а значить попит на харчову промисловість і фармацевтику навряд коли-небудь знизиться? Впевнені, в цьому є здоровий глузд. Отже, якщо ви вирішили почати фармацевтичний бізнес і відкрити аптеку – потрібно діяти!

Після оформлення всіх документів і дозволів на торгівлю вас чекає наступний квест – пошук місця для розташування аптеки. Ще кілька років тому це було б значно більшою проблемою, ніж сьогодні. Знайти гарну будівлю з необхідними параметрами і за прийнятною ціною – це завдання із зірочкою! Але тепер не потрібно миритися з незручностями, адже можна купити готовий модульний аптечний кіоск і встановити його на будь-якої вподобаної локації!

З чого це робиться?

Аптечний кіоск – це збірна конструкція, яка складається з основи – металевого каркаса, обшивається зовні металевим профнастилом або вініловим сайдингом, зсередини – панелями МДФ. Між обшивками ми маємо в своєму розпорядженні гідро-паро бар’єри Strotex і базальтовий утеплювач ТехноНІКОЛЬ товщиною не менше 100 мм (35кг / м3). Ви отримуєте повністю готове до експлуатації приміщення, яке буде комфортним для працівників і відвідувачів в будь-який час року, а рахунки за опалення, в силу високої енергоефективності модуля будуть набагато меншими, ніж при роботі в приміщенні з бетону або цегли.

Ви можете обрати планування приміщення, його розміри, матеріали обшивки, кількість вікон, електричне та сантехнічні обладнання. Опціонально можна замовити ролети, кондиціонери і вентиляцію.

Чому модуль краще стаціонарного приміщення?

Багато хто вважає, що модульна конструкція – це недостатньо надійна споруда. Але це зовсім не так. Аптечний кіоск – сучасна міцна металоконструкція, яка стійка до агресивного впливу навколишнього середовища і відповідає всім експлуатаційним нормам України. Крім того, аптечний павільйон має масу переваг перед стаціонарною будівлею:

  • Вартість. На модульну аптеку ціна становить всього 6000 грн за м2. Придбати такий кіоск значно вигідніше, ніж орендувати капітальне приміщення і, тим більше, купувати його.
  • Швидкість. Вже через 3-4 тижні після замовлення ви отримаєте готову до експлуатації конструкцію і зможете почати роботу.
  • Безпека. Аптечні кіоски виробляється з екологічно чистих сертифікованих матеріалів, які є безпечними для природи, здоров'я людей і тварин. Утеплювач і зовнішня обшивка - пожежобезпечні, що так само підтверджується сертифікатами.
  • Простота. Установка модульної аптеки не вимагає спеціальних дозволів на проведення будівельних робіт.

Для того, щоб купити модульну аптеку, потрібно просто зателефонувати нам або залишити заявку на цьому сайті. Ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей замовлення і відповімо на всі ваші питання.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев