Питання-відповідь

 • Чи актуальні ціни в прайсі?

  У зв'язку з коливанням цін на матеріали вартість просимо уточнювати.
 • Що входить в ціну, вказану на сторінці виробу?

  Все, що Ви бачите на кресленні та вкладці "комплектація". Ми пропонуємо вироби якi не потребують ніяких доробок та оснащуємо їх вже в базовій комплектації необхідної електрикою, сантехнікою і LED освітленням.
 • Чи можливі знижки в разі великих замовлень?

  Так, ціна не догма, надання знижки можливо.
 • Чи можлива покупка ваших виробів в розстрочку або кредит?

  На жаль, даних послуг сьогодні не надаємо.
 • Чи можлива у вас оренда битовки?

  Дану послугу не надаємо.
 • Продаєте ви вироби, що були у вжитку?

  Ні, ми продаємо лише нові, виготовлені на власному виробництві вироби.
 • Які терміни виготовлення?

  Термін виготовлення одного стандартного модуля 6х2.45х2.5м: 15-25 робочих днів, в залежності від поточного завантаження підприємства. При замовленні декількох модулів - їх складання ведеться паралельно.
 • Чи входить в ціну виробу доставка?

  В ціну виробу доставка не входить. Вартість доставки стандартного модуля 6х2.45х2.5м по Київській області - 7000грн. Доставка модулів інших розмірів, а так само в інші регіони розраховується індивідуально.
 • Який порядок документального оформлення та форма оплати?

  На підставі попередньо погодженой Комерційної пропозиції - складається договір купівлі-продажу з чітко означеними термінами поставки. Крім договору покупцеві видається рахунок фактура або касовий ордер, на підставі якого здійснюється платіж. Стандартна передоплата становить 80% від загальної вартості виробу. Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Якщо покупцеві з яких-небудь причин незручно з'явитися для підписання договору в наш київський офіс, скан копії всіх документів передаються по електронній пошті, а оригінали відправляються кур'єрською службою. По завершенні поставки і монтажу виробу, підписується акт приймання-передачі, сплачуються решта 20% від договірної вартості, покупцеві передаються технічний паспорт і ключі.
 • Як у вас замовити виріб (будівлю, будиночок і т.д.) індивідуального планування та комплектації?

  Рекомендуємо відправити нам поштою [email protected] або через форму зворотного зв'язку Ваші креслення, побажання та контактні дані для узгодження всіх деталей. Після вивчення тех. завдання ми підготуємо і надішлемо комерційну пропозицію з технічним описом виробу, переліком матеріалів, устаткування, плануванням і ціною. Для розрахунку вартості доставки просимо Вас вказувати необхідний населений пункт.
 • Як відбувається доставка?

  Готові модулі ми вантажимо на авто платформу і доставляємо з нашого складу в м.Славутич в пункт призначення. Розвантаження проводиться силами і засобами замовника. За бажанням можливий самовивіз.
 • Чи виконуєте ви роботи по установці?

  Споруди, що складаються з одного блок модуля (битовки, кіоски, пости охорони і т.д.), не потребують монтажних робот і повністю готові до використання відразу після вивантаження. Модульним будівлям, що складається з 2-х і більше блок-контейнерів (дачні будиночки, павільйони, офіси і т.д.), необхідний монтаж на місці. Вартість робіт по монтажу входить в загальну вартість модульной будівлі.

  Залишились питання?
  БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
  ул. Ильинская 12 г. Киев