phone mail

КІОСКИ І ЛАРЬКИ

КІОСКИ І ЛАРЬКИ

з вибором планування і комплектації від 8500 грн / м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

У вас з'явилася ідея

Ви вирішили відкрити свій маленький бізнес – готувати кращу в місті шаурму, хот-доги, курей гриль і будь-який інший фаст фуд, варити смачну каву з собою або продавати морозиво. Але є одна проблема – все хлібні місця вже зайняті.

СПОКІЙНО! Вихід є – купити кіоск і встановити його там, де вам подобається. Ви можете замовити ларьок для вуличної торгівлі спеціально для своїх цілей і вам не потрібно буде ні під кого підлаштовуватися.

Ми займаємося будівництвом, продажем і установкою торговельних павільйонів вже 13 років. Серед наших проектів: МАФи для продажу овочів, фруктів, ларьки швидкого харчування, млинцеві, квіткові, газетні кіоски та інші павільйони для вуличної торгівлі.

ларек уличный

Як виглядатиме мій кіоск?

Ми робимо абсолютно будь-який дизайн для вашої модульної конструкції. Ви можете обрати матеріал для обшивки, внутрішнє планування, кількість вікон, дверей, наявність козирка і прилеглої площадки.

Через місяць після замовлення ви отримуєте швидкозводимий ларьок під ключ – з електричним розведенням, LED освітленням, вентиляцією, кондиціюванням і каналізацією, якщо це необхідно. Тому, якщо ви вирішили купити МАФ у нас, то хочемо із впевненістю сказати, що ви зробили правильний вибір.

Чому наш кіоск краще стаціонарного магазину?

У МАФу дуже багато переваг перед стаціонарним приміщенням:

киоск 3х2
  • Мобільність. Не всі торгові приміщення розташовані близько до доріг і тротуарів, чого не скажеш про кіоски. Ви маєте можливість поставити свою мобільну точку в самому прохідному місці. І навіть якщо локація виявилася не найвдалішою, збірний ларьок завжди можна перевезти на іншу. Такої можливості немає у капітальних будівель - якщо трафік вас не влаштовує, потрібно або з цим миритися до кінця орендного договору, або розривати його достроково і терпіти витрати, або починати довгий процес продажу приміщення, якщо ви вже встигли його придбати.
  • Ціна. Орендуючи або купуючи стаціонарне приміщення, ви ще й вкладаєте купу грошей в ремонт. Торговий павільйон з урахуванням будівництва, установки і внутрішнього облицювання вийде в кілька разів дешевше. Ціна готового ларька для вуличної торгівлі стартує від 8500 грн за м2! Погодьтеся, запускаючи новий бізнес, зекономлені гроші можна використати набагато ефективніше.
  • Швидкість. Крім зависокої ціни, ремонт в стаціонарному приміщенні ще й дуже затяжний. До того ж, дуже складно знайти приміщення, планування якого повністю вас влаштує. Виготовлення та встановлення МАФу займає всього 3-4 тижні і в ньому можна зробити будь-яке планування.
  • Простота. Встановлення ларьку не вимагає наявності фундаменту та дозволу на проведення будівельних робіт.
киоск кофейный
Модульные дома – материалы сборки

Продуманий конструктив, як фундамент якості:

Отже .. з чого збираються торгові кіоски і ларьки від «БлокМодуль»? У процесі виробництва ми застосовуем виключно перевірені, сертифіковані матеріали від надійних виробників. Каркас зварений з профільної труби і двічі покритий грунтом. В якостi зовнішньої обшивки застосовуються: профлист, вініловий сайдинг, композит або планкен. Вікна – металопластикові, опціонально профіль ламінується, скління тонується, встановлюються захисні ролети.

Внутрішні стіни наших кіосків облицьовуються панелями МДФ або ЛДСП плитою, на підлогу укладається зносостійкий лінолеум. Утеплюються кіоски пожаробезопасной, екологічно чистою мінеральною ватою або базальтовими плитами. Щоб уникнути проникнення всередину кіоску вологи і появи конденсату – застосовуються паро- та гідробар’ернi мембрани.

В результаті – стильна, комфортна і функціональна торгова точка, яка однаково гармонійно впишеться як в урбаністичну архітектуру Києва так і в заміський пейзаж.

маф в парке

МАФ - як багато в цьому слові ...

Розумієте? Металевий збірний павільйон на замовлення – це швидкий і недорогий спосіб гідно упакувати свій бізнес. Ви мінімізуєте ризики роботи на поганій локації або натрапити на несумлінного орендодавця. З мобільним магазином ви маєте великий вибір місць для торгівлі та постійну можливість переїхати на інше місце.

Модульні металоконструкції нашого виробництва вже встановлено в багатьох містах України – Києві, Рівному, Харкові, Полтаві, Хмельницькому, Дніпрі, Житомирі, Львові та Черкасах. Це продуктові, пивні, тютюнові, овочеві та квіткові ларьки, а також точки продажу фаст фуду.

Щоб замовити мобільний кіоск, просто зателефонуйте нам і вже зовсім скоро ви будете приймати своїх перших відвідувачів! Ми проконсультуємо вас з усіх питань, прорахуємо вартість замовлення та строки виготовлення. Працюємо без посередників і повністю відповідаємо за якість і безпеку своїх виробів. Телефонуйте, приходьте, замовляйте, заробляйте. Ми вам завжди допоможемо!

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев