В останні роки модульне будівництво стає все більш популярним як в Україні так i у всьому світі, та має досить непогані перспективи в плані подальшого розвитку. Природному зростанню популярності сприяє те, що модульні технології постійно вдосконалюються і в найближчому майбутньому можуть отримати повсюдне поширення.
Технологія каркасних будинків в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. Цьому сприяє її простота і рекордно швидкі темпи зведення конструкцій, при відносно скромних, в порівнянні з іншими технологіями, фінансових витратах.
Незважаючи на те, що каркасні будинки відрізняються здатністю добре зберігати тепло, для створення комфортних умов проживання необхідно подбати про встановлення додаткових систем опалення. Особливо актуальним це питання стає з настанням перших заморозків.
Незважаючи на невеликий (в порівнянні з дерев’яним зрубом або цегляним будовою) вага, процедура зведення каркасного будинку також передбачає монтаж його заснування – фундаменту. А так як попит на спорудження каркасного типу постійно зростає, то у споживачів все частіше виникає питання, який фундамент вибрати для каркасного будинку?
Битовка призначається для забезпечення комфортних умов проживання на будівельних майданчиках, під час проведення будь-яких монтажних робіт в польових умовах, а також може бути використана в якості невеликого дачного будиночка. Однак, незважаючи на тимчасовий характер подібної конструкції, як і будь-яке інше житло, битовка має потребу в опаленнi в зимовий період. Тому питання, як обігріти битовку, стає досить актуальним з настанням перших холодів.
Поради щодо вибору битовки: на що варто звернути увагу
2016-11-09
Битовка є незмінним атрибутом будь-якої будівельної площадки або дачной ділянки. Однак мало хто знає, на що варто, в першу чергу, звернути увагу при виборі подiбних конструкцій. Незважаючи на очевидну простоту, битовка повинна мати певни експлуатаційні характеристики, наявність яких гарантує надійність, довговічність, безпеку та функціональність будівлі.