phone mail

ЇДАЛЬНІ

ЇДАЛЬНІ

з вибором планування та комплектації від 250$ за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Швидкозводимі їдальні - раціональна організація харчування

Швидкозводима їдальня – гарний спосіб швидко організувати харчування для великих груп людей практично в будь-який локації. Тут можна розмістити кухонну зону для готування та зал прийому їжі. При цьому модульні столові ні в чому не поступаються, а в багатьох аспектах перевершують звичні капітальні споруди аналогічного призначення. Давайте розбиратися.

Види та особливості модульних їдалень

Розрізняють два основних типи модульних харчових пунктів:

  • Неповного циклу. Оснащуються мінімальною кількістю обладнання, що дозволяє готувати страви з напівфабрикатів. В них є кімнати для розігріву та складування продуктів, обідні зали і іноді допоміжні приміщення для персоналу та відвідувачів, наприклад душова з туалетом.
  • Повного циклу. В них передбачена повноцiнна кухня, де можна готувати складні страви з сирих продуктів. Такі харчоблоки зазвичай мають чималу площу, оскільки для зберігання та приготування необробленої сировини потрібно більше місця, ніж для напівфабрикатів.

Однією з головних переваг модульної технології вважається мобільність будівель. У будь-який час у вас є можливість “знятися з якоря”: демонтувати харчоблок, перевезти модулі на нове місце і за кілька годин змонтувати заново!

Блок контейнер – столову дуже просто встановлювати. Для монтажу не потрібен громіздкий капітальний фундамент – досить звичайних блоків ФБС або гвинтових паль. Також установка модульной будівлі не вимагає оформлення безлічі документів, без яких не можна отримати дозвіл на зведення аналогічної капітальної будівлі.

Після монтажу їдальні до неї підводяться всі необхідні інженерні комунікації – газ, водопровід, каналізація та електрика.

Чому варто замовити швидкомонтовану столову у нас?

Компанія «Блок Модуль» з 2007 року виробляє надійні, безпечні та зручні в експлуатації БМЗ. Ось лише деякі особливості нашої продукції:

  • Швидкість збірки модульної їдальні здивує навіть досвідченого будівельника - всього 1 календарний місяць і будівля доставлена, змонтована, підключена до зовнішніх мереж і вже чекає перших відвідувачів.
  • Забезпечуємо надійну тепло- звукоізоляцію приміщень за допомогою екологічно чистої, негорючої базальтової вати товщиною не менше 100 мм, щільністю 35кг / м3, покладеної з виключенням містків холоду. Цей матеріал за показником теплоефективності перевершує цегляну кладку завтовшки в 1м. В результаті на обігріві приміщень харчоблоку ви економите до 50% енергії.
  • Ціна на наші швидкобудуюємі модульні столові одна з найнижчих в ніші, не кажучи вже про багаторазову різницю в порівнянні з капітальними будівлями аналогічної площі. Всього 250 $ за м2 - і це вартість будівлі під ключ!
  • Кожна наша будівля добре захищена не тільки від перепадів температур, а й від механічних загроз. Суцільнозварний металевий каркас блок контейнерів, з яких збираються модульні столові витримує багаторазові переїзди на автоплатформі по дорогах України, а під час землетрусу ризик отримати травми в такій конструкції набагато нижче, ніж при знаходженні в капітальної будівлі.

Звертайтеся в компанію «Блок Модуль», якщо прийняли рішення купити модульну столову в Києві, Харкові, Львові, Одесі чи будь-якому іншому місті України. У побудованих нашими фахівцями харчоблоках вже харчуються військові, церковні прихожани, будівельники і співробітники різних підприємств.

Ціни наших типових проектів нижче, ніж в середньому по ринку, гарантія не менше року, наш досвід більше 10 років. Телефонуйте, пишіть, приїжджайте – ми завжди вам раді.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев