phone mail

БУДІВЕЛЬНІ ВАГОНЧИКИ

БУДІВЕЛЬНІ ВАГОНЧИКИ

з вибором планування та комплектації від 4500 грн/м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Будівельні вагончики: працюємо з комфортом!

Сьогодні на більшості будівельних майданчиків України можна побачити сучасні житлові блок-контейнери та вагончики. Використання модульних технологій для тимчасового розміщення робочих – це безальтернативний варіант з точки зору економії часу та коштів забудовника. Не можна ж зводити капітальний гуртожиток поруч з кожною новобудовою, та й оплачувати співробітникам оренду квартир в спальних районах було б вкрай невигідно.

Строительный вагончик
Строительный вагончик

Сучасні житлові вагончики на базі блок контейнерів, на виготовленні яких спеціалізується наша компанія, створюють всі умови необхідні людині для комфортного відпочинку та проживання між робочими змінами. У порівнянні з капітальними будівлями модульні стоять в 3-4 рази дешевше. Запуск в експлуатацію одного такого спорудження з моменту замовлення займає всього 20 днів.

Будівельна утеплена побутівка від «Блок Модуль»: її особливості

Параметри наших будівельних вагончиків в повній мірі відповідають технічним нормам та умовам, встановленим контролюючими органами України, тому вам не варто побоюватися проблем після перевірок.

Наші битовки уміщають в собі не тільки спальні місця для робітників, але і зону кухні, душову поєднану з туалетом і тамбур при вході. Такий будівельний житловий модуль коштує трохи дорожче вагончика з базовим плануванням, але він I забезпечує істотно більший комфорт. По суті, це мобільний готельний номер, де можна розміщувати на нічліг не тільки звичайних робітників, а й ключових відповідальних менеджерів, головних інженерів.

У разі необхідності, ми змонтуємо в робочій побутівці будь-які комунікації – каналізацію, водопровід, опалення, вентиляцію, мережу інтернет. Опціонально встановимо електроконвектори, кондиціонер, захисні ролети або решітки.

Строительный-вагончик

Вагончики на будмайданчик - професійний підхід

Наша компанія виготовляє швидкозводиме житло для будівельників з 2007 року. Перший і основний вид діяльності нашої компанії – виробництво, продаж, доставка та монтаж блок-контейнерів для житла. На сьогодні наша продукція відповідає всім санітарним нормам і стандартам безпеки.

Ось кілька причин чому вам слід звертатися саме до нас:

  • Побутові вагончики для робітників утеплюються базальтовою ватою ТехноНІКОЛЬ (від 100мм, 35кг / м3), що зберігає комфортну температуру всередині як морозною зимою так і спекотним літом. Цей матеріал за показником ефективності перевершує стіну з цегли в 10 разів і сприяє суттєвій економії теплоенергії. Також базальтова вата ефективно поглинає шум зовні.
  • Висота модульного будиночка для будівельників може досягати 3 поверхів. Пол залізного вагончика витримує до 400 кг на 1 м2, а дах - до 200 кг снігового навантаження. Також наші блокові конструкції підходять для установки в сейсмонебезпечних районах.
  • Контейнерної будівлі не потрібно капітальний фундамент. Модуль важить порівняно мало, тому його можна встановити на звичайни блокі ФБС. І це ще одна причина, чому модульні проекти настільки дешеві.
  • На цій сторінці ви знайдете варіанти наших типових планувань. Але замовникам, у яких є власні креслення, ми завжди йдемо назустріч: без проблем створимо на замовлення нову збірну металеву прорабську битовку такий, як потрібно вам, за умови що це технічно можливо.

«Блок Модуль» – це два власних виробничих цеха в м.Славутич, злагоджена команда і партнерські договори з виробниками більшості будматеріалів, тому ціна на наші послуги з виготовлення будівельних побутівок для житла під ключ вельми гуманна.

вагончик
вагончик строительный

Ми постійно корелюємо вартість з урахуванням поточних реалій, але знижувати планку якості в погоні за найнижчим цінником країни – не готові. Прайс стартує від 200 $ за 1 м2, але дізнатися точніше, скільки коштує наша робота можна за допомогою телефону або форми зворотного зв’язку.

Звертайтеся в компанію «Блок Модуль», якщо вам знадобилося терміново купити новий недорогий вагончик для будівельників або прорабську від виробника з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу або будь-який інший регіон України – ми з радістю допоможемо організувати комфортне та безпечне проживання ваших робочих.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев