phone mail

АБК

АБК

з вибором планування та комплектації від 8500 грн/м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Адміністративно-побутові комплекси - робота та відпочинок по сусідству

Адміністративно-побутовий комплекс – це модульна будiвля, яка використовується для тимчасового розміщення на роботу і проживання співробітників того чи іншого підприємства. АБК збирається як конструктор з блок контейнерів повної заводської готовності. Вони як правило об’єднують в собі функціонал мобільних офісів і гуртожитків. Найчастіше ці споруди використовують в районах, віддалених від міст і транспортної розв’язки. Модульні АБК можуть в собі розміщувати: адміністративні та офісні кабінети, житлові кімнати, душові, сушарки, роздягальні, побутові приміщення та багато іншого. Головні якості, якi повинен мати сучасний адміністративний комплекс – енергоефективність, автономність та функціональність. Ми успішно будуємо АБК з 2007 року. Більше 10 років – постійно допрацьовуємо технологію збирання та монтажу модульних споруд.

АБК

Модульний будинок АБК: комфортно жити та працювати - хоч на полюсі

Всередині будівлі можна спланувати всі приміщення, які знадобляться людям для комфортного життя та роботи. Це щось на зразок тих дослідних баз, де проводять більшу частину часу вчені на Північному Полюсі. Для забезпечення продуктивної роботи людей в віддаленому районі в проект можна включити складські приміщення, кухню, медпункт, їдальню, кімнату відпочинку, побутові, дослідні та виробничі відсіки, тренажерний зал і багато іншого.

Административно-бытовой комплекс

АБК: будівництво від «Блок Модуль»:

Звертайтеся, якщо вам потрібен модульний офіс, відповідний галузевим стандартам якості, а також нормам, встановленим контрольно-наглядовими структурами України.

Ось лише частина приємних особливостей наших виробів:

  • Мінімальна ціна на повністю готову до експлуатації будівлю вiд «Блок Модуль» в класі Стандарт - 5 000 грн / м2. Це як мінімум удвічі дешевше аналогів з цегли та бетону!
  • Швидкість зведення типового будівлі - поза конкуренцією. АБК на 200м2 збирається 1.5-2 місяці! Причому будувати і монтувати його можна в будь-який час року.
  • Приміщення утеплюються базальтовою ватою ТехноНІКОЛЬ щільністю від 35кг-м3, товщиною не менше 100 мм (по термоізоляційним характеристикам відповідає 100-сантиметрової цегляній кладці!), Завдяки якій всередині не холодно в зимовий сезон і не жарко влітку. Таким чином виходить дуже гарна економія на теплопостачаннi.
  • Конструкція вкрай міцна. Основу блок контейнерів становить сталевий каркас з квадрат труби, стійкий до підвищених навантажень. Дах будівлі витримує масу до 120 кг на квадратний метр, а підлога - не менше 400 кг на м2. Конструктивна міцність модулів дозволяє зводити з них дво- і навіть триповерхові БМЗ.
  • Кожен наш АБК захищає людей що в ньому живуть і працюють від можливих наслідків надзвичайних подій. Під час землетрусу ризик отримати травми в модульної конструкції набагато нижче, ніж у людей, що знаходяться на момент підземних поштовхів в бетонній будівлі. І це не дивно, адже ми створюємо міцні споруди з сертифікованих будматеріалів, що мають невелику масу.
Модульное здание АБК 3

Зведені нами швидкозводимi споруди вже не перший рік окупають вкладені інвестиції в Києві та Дніпрі, в Харкові, Львові та Одесі. Для запиту комерційної пропозиції скористайтеся онлайн-формою або зателефонуйте по одному з наших телефонних номерів.

Вирішивши замовити у нас прорахунок і надалі – купити АБК з блок контейнерів, побудоване з використанням швидкозводимих технологій ви інвестуєте в комфортний та ергономічний простір для роботи і проживання вашого персоналу .

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев