phone mail

МАГАЗИНИ

МАГАЗИНИ

з вибором планування та комплектації від 6000 грн за м2

Розрахувати свій проект

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульний магазин - ми виконуємо бажання!

Хочу магазин! Щоб він був гарний, сучасний і з грамотним плануванням. А за оренду платити сто п’ятсот тисяч не хочу! Знайоме? 🙂

Ми знаємо, як втілити вашу мрію в життя. Потрібно просто купити модульний магазин. Це недорогий та швидкий спосіб організувати простір під свій бізнес. Ви маєте можливість самі вибрати планування та дизайн, а щодо всіх технічних нюансів подбають наші інженери.

Один раз придбав швидкозводиму металоконструкцію, ви позбавляєте себе від необхідності постійно платити оренду. А ще, локацію можна вибрати будь-яку та навіть змінити її, якщо трафік вас не влаштує. Адже модульні магазини – мобільні, а їх ціна дозволяє швидко та легко вийти на прибуток, в порівнянні з недешевою орендою і, тим більше, купівлею дорогого капітального приміщення в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших великих містах нашої країни.

Як це працює?

Швидкозводимий магазин – це збірна конструкція, яка складається з основи – металевого каркасу, обшивається зовні металевим профнастилом, сайдингом або алюмінієвим композитом, інтер’єр – ЛДСП плита або панелі МДФ, укладаються гідро-паро бар’єри Strotex і базальтовий утеплювач товщиною від 100мм (35кг / м3).

На виході з виробництва – повністю готова до експлуатації комерційна будівля, яка подарує затишок працівникам і відвідувачам незалежно від пори року.

Варто відзначити – для виготовлення споруд ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали, а значить вони безпечні і для людей, і для природи.

магазин торговый

Які переваги у модульних міні маркетів?

Впевнені, купивши модульну будiвлю під магазин, у вас зникне бажання повертатися до капітальних приміщень. Для цього є ряд причин:

  • Ціна. Комерційна швидкозводима будівля на 200-300% дешевше капітального приміщення з аналогічними габаритами.
  • Мобільність. Ваш бізнес більше не буде залежати від не надто вдалого місця. Модульну конструкцію завжди можна перевезти на протязi 1 дня.
  • Швидкість. Вже через 3-4 тижні після замовлення, ви зможете почати роботу в своєму магазині.
  • Безпека. Ми виконуємо всі роботи, згідно пожежним і технічним нормам України.
  • Оснащення. Ви отримуєте конструкцію під ключ - з електрикою, вентиляцією, сантехнікою, LED освітленням і кондиціонуванням.
  • Простота. Установка швидкозводимих будівель не вимагає спеціальних дозволів і заливки капітального фундаменту.

Будівництво модульних магазинів під ключ – один з основних видів діяльності нашої компанії. Ми працюємо на власному виробництві без посередників, особисто відповідаємо за результат і пропонуємо одні з найнижчих цін на ринку України – готовий до роботи модульний магазин в класі “Стандарт” коштуватиме всього 6000 грн за м2!

Для того, щоб купити міні маркет на базі блок контейнерів, почніть з запиту на детальний прорахунок.

Ми уточнимо всі ваші побажання. Допоможемо створити проект комерційної будівлі для вашого бізнесу, і втілити його в життя.

Телефонуйте і вже через місяць ви будете приймати перших покупців в своєму магазині!

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев