Модульне містечко на 148 чол. ОМ9

Габарити Д/Ш: 57х14 м

Площа: 1596 м2

Ціна вiд 14922900 грн.

Опис
Модульне містечко ОМ9 розраховано на проживання 148 осіб, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих вдвічі. Швидкомонтована будівля коридорного типу складається з 76 блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 57х14м х5м. Будівлю можна експлуатувати в якості одиниці вахтового селища для будівельників, як модульне містечко для переселенців або біженців, як містечко для студентів і т.д. Підйом на 2й поверх швидкомонтованої будівлі відбувається за допомогою двох сходів внутрішнього типу. Планування будівельного містечка коридорного типу передбачає 56 житлових кімнат серед яких тримісні, а також дво- та одномісні з окремими санвузлами. На обох поверхах так само присутні окремі санвузли, душові з роздягальнями та умивальні, технічні приміщення (бойлерна, комори) і навіть кімната для курців. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д.), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульне будівельне містечко ОМ9 також укомплектоване поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима і міжкімнатними мдф дверима. Мобільні швидкомонтовані вахтові містечка від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами. Це дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів. Модульне містечко ОМ9 унікальне своєю мобільністю - за рахунок 76 високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує збирання-розбирання і перевезення з місця на місце. Просте підключення до зовнішніх комунікацій - нашим блочно-модульним вахтовим містечкам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і відведення каналізації. Можлива додаткова комплектація швидкомонтованого містечка з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих або преображає екстер'єр будівлі. Купити модульне швидкомонтоване містечко ОМ9 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональна інвестиція в комфортне, універсальне, мобільне і недороге житло.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Модульне містечко ОМ9 розраховано на проживання 148 осіб, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих вдвічі. Швидкомонтована будівля коридорного типу складається з 76 блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 57х14м х5м.

Будівлю можна експлуатувати в якості одиниці вахтового селища для будівельників, як модульне містечко для переселенців або біженців, як містечко для студентів і т.д.

Підйом на 2й поверх швидкомонтованої будівлі відбувається за допомогою двох сходів внутрішнього типу. Планування будівельного містечка коридорного типу передбачає 56 житлових кімнат серед яких тримісні, а також дво- та одномісні з окремими санвузлами. На обох поверхах так само присутні окремі санвузли, душові з роздягальнями та умивальні, технічні приміщення (бойлерна, комори) і навіть кімната для курців.

У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д.), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульне будівельне містечко ОМ9 також укомплектоване поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима і міжкімнатними мдф дверима.

Мобільні швидкомонтовані вахтові містечка від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами. Це дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів.

Модульне містечко ОМ9 унікальне своєю мобільністю – за рахунок 76 високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує збирання-розбирання і перевезення з місця на місце.

Просте підключення до зовнішніх комунікацій – нашим блочно-модульним вахтовим містечкам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і відведення каналізації.

Можлива додаткова комплектація швидкомонтованого містечка з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих або преображає екстер’єр будівлі.

Купити модульне швидкомонтоване містечко ОМ9 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональна інвестиція в комфортне, універсальне, мобільне і недороге житло.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Входить до вартості
  • Не входить до вартості
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев