Модульний гуртожиток на 100 чол. ОМ8

Габарити Д/Ш: 48х12 м

Площа: 1152 м2

Ціна від 10200300 грн.

Опис
Модульний гуртожиток ОМ8 розрахован на проживання 100 осіб, при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих вдвічі. Швидкомонтована будівля складається з 64х блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 48х12м х5м. Підйом на 2й поверх відбувається за допомогою двох сходів внутрішнього типу, в якостi пожежних виходів 2го поверху розташовані 2 металеві сходи в протилежних кінцях будівлі. Планування гуртожитку коридорного типу передбачає 50 житлових кімнат, і роздільні санвузли з душовими на обох поверхах. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д ..), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульний гуртожиток ОМ8 так само укомплектован поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і міжкімнатними мдф дверима. Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами. Це дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів. Модульний гуртожиток ОМ8 унікальний своєю мобільністю - за рахунок 64х високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує збирання-розбирання і перевезення з місця на місце. Просте підключення до зовнішніх комунікацій - нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і каналізації. Можлива додаткова комплектація гуртожитку з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих і преображає екстер'єр будівлі. Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ8 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональна інвестиція в комфортне, мобільне і недороге житло.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Модульний гуртожиток ОМ8 розрахован на проживання 100 осіб, при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих вдвічі. Швидкомонтована будівля складається з 64х блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 48х12м х5м. Підйом на 2й поверх відбувається за допомогою двох сходів внутрішнього типу, в якостi пожежних виходів 2го поверху розташовані 2 металеві сходи в протилежних кінцях будівлі. Планування гуртожитку коридорного типу передбачає 50 житлових кімнат, і роздільні санвузли з душовими на обох поверхах.

У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д ..), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульний гуртожиток ОМ8 так само укомплектован поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і міжкімнатними мдф дверима.

Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами. Це дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів.

Модульний гуртожиток ОМ8 унікальний своєю мобільністю – за рахунок 64х високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує збирання-розбирання і перевезення з місця на місце.

Просте підключення до зовнішніх комунікацій – нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і каналізації.

Можлива додаткова комплектація гуртожитку з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих і преображає екстер’єр будівлі.

Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ8 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональна інвестиція в комфортне, мобільне і недороге житло.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Входить до вартості
  • Не входить до вартості
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев