Модульний гуртожиток на 20 чол. ОМ5

Габарити Д/Ш:

Площа:

Ціна від 2689800 грн.

Опис
Модульний гуртожиток ОМ5 розрахован на проживання 20ти осіб, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих до 40. Швидкомонтована будівля складається з 18 блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 25,5х6х5м. Підйом на 2й поверх відбувається за допомогою 2х сходів зовнішнього типу. Планування передбачає коридор, 10 житлових кімнат, 2 загальних кухні, 2 столових кімнати, 2 санвузли та 2 душових. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д.), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульний гуртожиток ОМ5 так само укомплектован поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і міжкімнатними мдф дверима. Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами що дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів. Модульний гуртожиток ОМ5 від компанії «БлокМодуль» унікальний своєю мобільністю - за рахунок 18 високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує багаторазове збирання-розбирання і перевезення з місця на місце. Просте підключення до зовнішніх комунікацій - нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне підведення електрики, холодної води та організація приямку-септика на ділянці. Можлива додаткова комплектація шводкомонтованого гуртожитку з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електроконвекторамі, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих і преображає екстер'єр будівлі. Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ5 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональна інвестиція в комфортне, мобільне і недороге житло.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Модульний гуртожиток ОМ5 розрахован на проживання 20ти осіб, а при установці 2х ярусних ліжок можна збільшити кількість проживаючих до 40. Швидкомонтована будівля складається з 18 блок контейнерів, змонтованих в 2 поверхи. Габарити будівлі ДШВ 25,5х6х5м. Підйом на 2й поверх відбувається за допомогою 2х сходів зовнішнього типу. Планування передбачає коридор, 10 житлових кімнат, 2 загальних кухні, 2 столових кімнати, 2 санвузли та 2 душових. У будівлі закладена вся необхідна електрика (розетки, вимикачі, електровитяжкі і т.д.), енергоефективне Led освітлення і сантехніка (душові кабіни, унітази-компакти, рукомийники, водонагрівачі) Модульний гуртожиток ОМ5 так само укомплектован поворотно-відкидними вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замком і міжкімнатними мдф дверима.

Мобільні швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль» утеплюються якісною базальтовою ватою Rockwool або аналогами що дозволяє підтримувати усередині комфортну температуру незалежно від пори року за умови додаткової установки електроконвекторів.

Модульний гуртожиток ОМ5 від компанії «БлокМодуль» унікальний своєю мобільністю – за рахунок 18 високоміцних блок контейнерів (зібрані на базі суцільнозварного сталевого каркаса) будівля витримує багаторазове збирання-розбирання і перевезення з місця на місце.

Просте підключення до зовнішніх комунікацій – нашим блочно-модульним житловим комплексам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне підведення електрики, холодної води та організація приямку-септика на ділянці.

Можлива додаткова комплектація шводкомонтованого гуртожитку з модулів: одноярусними і двоярусними ліжками, декоративним фризом (фальшкозирок), електроконвекторамі, захисними ролетами, витяжними вентиляторами, кондиціонерами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт проживаючих і преображає екстер’єр будівлі.

Купити модульний швидкобудований гуртожиток ОМ5 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональна інвестиція в комфортне, мобільне і недороге житло.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Включено в вартість
  • Не включено в вартість
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев