Торговий павільйон ТП3

Габарити Д/Ш: 4х3м

Площа: 12 м2

Ціна дог.

Опис
Торговий павільйон ТП3 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу шаурмы, магазин мобільних аксесуарів. Розробляючи дизайн нової лінійки павільйонів наші конструктора надихалися сучасними торговими МАФами побаченими на вулицях і площах різних країн, адаптували технологію виконання під реалії України та постаралися запропонувати конкурентну ціну. Зовнішні габарити павільйону ДШВ 4х3х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині - ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення - оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral. Швидкозводімий павільйон ТП3 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), вхідними металопластиковими дверима, розетками та LED освітленням. Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт. Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями. Купити торговий павільйон ТП3 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок на шляху до вашого процвітання.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог

Торговий павільйон ТП3 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу шаурмы, магазин мобільних аксесуарів.
Розробляючи дизайн нової лінійки павільйонів наші конструктора надихалися сучасними торговими МАФами побаченими на вулицях і площах різних країн, адаптували технологію виконання під реалії України та постаралися запропонувати конкурентну ціну.
Зовнішні габарити павільйону ДШВ 4х3х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині – ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення – оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral.
Швидкозводімий павільйон ТП3 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), вхідними металопластиковими дверима, розетками та LED освітленням.
Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт.
Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями.
Купити торговий павільйон ТП3 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок на шляху до вашого процвітання.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
  • Входить до вартості
  • Не входить до вартості
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев