Гостьовий каркасний будинок 12х6м з мансардою.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

Тип будівлі Модульний каркасний будинок
Площа: 72 м2
Клас Ексклюзив
Локація Конча-Заспа, Київ
Клієнт Приватна особа
Дата монтажу Травень 2015

Завершен монтаж модульного каркасного будинку 12х6м преміум класу на березі Дніпра, в елітному районі на сході Києва - Конча-Заспі. У компанії БлокМодуль був замовлений гостьовий каркасний будинок з мансардою та вальмовим дахом. Було прийнято рішення монтувати будинок з трьох модулів, зібраних на виробничому майданчику компанії, а мансарду з покрівлею встановлювати вже безпосередньо на майданчику замовника.

У будинку сплановані дві спальні, санвузол, кухня та вітальня. Так само тут передбачені гардеробна, комора і котельня, в якій надалі буде змонтований твердопаливний котел. Тильна стіна вітальні на 70% засклена трикамерним склопакетом, що дозволить мешканцям будинку милуватися прекрасним видом на Дніпро.

На мансарду нового каркасного будинку можна піднятися за допомогою відкидних сходів. Там господарем було прийнято рішення облаштувати домашню майстерню.

Кожен квадратний метр гостьового будинку використовується з максимальною користю. Домогтися цього результату вдалося завдяки чітко сформульованим замовником побажанням і багаторічному досвіду в каркасному будівництві технічного відділу компанії БлокМодуль.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев