Житловий модуль в стилі еко-мінімалізм

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

Тип будівлі Модуль житловий
Площа: 21м2 (7х3м)
Клас Преміум
Локація Вишгородський район
Клієнт Приватна особа
Дата монтажу Листопад 2021р.

Співробітниками компанії «БлокМодуль» змонтовано черговий модуль в оновленому "Преміум" класі, який об'єднав у собі розумну естетику та новітні технології.

Мобільний апартамент в стилі еко-мінімалізму, розмірами 7х3х3м встановлений в Вишгородському районі на мальовничій ділянці біля Дніпра.

Починаючи з цього модуля ми вирішили відмовитися від імпрегнованої сосни у зовнішній обшивці, віддавши перевагу термопланкену. Крім високих експлуатаційних характеристик (стійкість до вологи та ультрафіолету) цей матеріал має чудовий вигляд навіть у необробленому вигляді, а після нанесення подвійного шару італійського колірувального масла (тут застосований колір "шоколад"), ми досягли практично ідеального поєднання з фасадними елементами з алюмінієвого композиту в кольорі "графіт".

Також в цьому модулі вперше використана керамічна плитка-мозаїка на стінах ванної кімнати в зоні прийняття душу. Транспортування готового модуля в місце встановлення, плитка перенесла без пошкоджень, в естетичному плані результат всіх задовольнив, будемо застосовувати дане рішення і в наступних об'єктах.

Житловий модуль незважаючи на компактні розміри вмістив в собі 2 спальні, хол з міні-кухнею та повноцінний санвузол з душовою.

Для комфортного проведення часу в будь-яку пору року в модулі крім спліт-системи інверторного типу, передбачені економічні керамічні панелі HYBRID з підключенням до мережі та керуванням температурою за допомогою смартфона з будь-якої точки світу.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев