Туалетний модуль СБТ1

Габарити Д/Ш:

Площа:

Ціна від 70100 грн.

Опис
Туалетний модуль СБТ1 оснащений унітазом і умивальником. Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій - модульному туалету для повноцінного функціонування необхідна організація приямку-септика, підведення електрики та холодної води під тиском. Екологічний, пожежобезпечний базальтовий утеплювач дозволяє експлуатувати санітарний блок контейнер круглий рік за умови додаткової установки всередині приміщення електроконвектора (опція). Туалетний модуль крім сантехніки укомплектований відкидним пвх вікном, вхідними металевими або металопластиковими дверима з замком, led світильником, вимикачем і розподільчою коробкою з автоматичними вимикачами. Модульний туалет СБТ1 має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами робить його мобільним - туалетний модуль за рахунок міцного суцільнозварного сталевого каркаса витримує багаторазові перевезення з місця на місце. Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів або перетворює зовнішній вигляд модульного туалету. Наші автономні туалетні модулі застосовують в самих різних сферах: туалет для лікарень, поліклінік, біотуалет для дачі, туалет в парку, на АЗС, на ринках і парковках. Можливо обладнання туалету для інвалідів. Купити туалетний модуль СБТ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок до підвищення комфорту.  
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 1
дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 1
дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 1
дог

Туалетний модуль СБТ1 оснащений унітазом і умивальником. Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій – модульному туалету для повноцінного функціонування необхідна організація приямку-септика, підведення електрики та холодної води під тиском.

Екологічний, пожежобезпечний базальтовий утеплювач дозволяє експлуатувати санітарний блок контейнер круглий рік за умови додаткової установки всередині приміщення електроконвектора (опція). Туалетний модуль крім сантехніки укомплектований відкидним пвх вікном, вхідними металевими або металопластиковими дверима з замком, led світильником, вимикачем і розподільчою коробкою з автоматичними вимикачами.

Модульний туалет СБТ1 має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами робить його мобільним – туалетний модуль за рахунок міцного суцільнозварного сталевого каркаса витримує багаторазові перевезення з місця на місце. Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів або перетворює зовнішній вигляд модульного туалету. Наші автономні туалетні модулі застосовують в самих різних сферах: туалет для лікарень, поліклінік, біотуалет для дачі, туалет в парку, на АЗС, на ринках і парковках. Можливо обладнання туалету для інвалідів. Купити туалетний модуль СБТ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок до підвищення комфорту.

 

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом
дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом
дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом
дог
  • Включено в вартість
  • Не включено в вартість
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев