phone mail

Душовий модуль СБД1

Терміни збірки та монтажу- від 18 днів

Гарантія- 1 рік

Опис
Душовий модуль СБД1 на дві душові кімнати з окремими входами в кожну. У санблоку встановлено: дві кутових душових кабіни з розсувними скляними дверцятами, два умивальника, два водонагрівача на 80л кожен і витяжні вентилятори. Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій - модульному душу для повноцінного функціонування в безпосередній близькості необхідно організувати приямок-септик, підвести до зовнішнього роз'єму електрику і подати холодну воду під тиском. Сертифікований базальтовий утеплювач дозволяє експлуатувати душовой санітарний блок контейнер цілий рік за умови додаткової установки електроконвекторів. Душовий модуль крім сантехніки укомплектований відкидними пвх вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замками, Led світильниками, вимикачами та розподільчою коробкою з "автоматами". Душовий модуль СБД1 має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами надає йому мобільність - модуль за рахунок суцільнозварного сталевого каркаса витримує багаторазові перевезення з місця на місце. Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів і перетворює зовнішній вигляд модульного душа. Наші автономні душові модулі застосовують в самих різних сферах: душ для співробітників, душ для дачі, душ на будівництво і т.д. Купити душовий модуль СБД1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок до підвищення комфорту.
Комплектація
Найменування Кількість
1. Розподільний щит 1шт.
2. Світильник (LED) зовнішнього освітлення 0шт.
3. Світильник (LED) внутрішнього освітлення 2шт.
4. Розетка 220В 2шт.
5. Вимикач освітлення 2шт.
6. Водонагрівач 80л 2шт.
7. Душова кабіна зі змішувачем 2шт.
8. Рукомийник із змішувачем 2шт.
9. Витяжний вентилятор 2шт.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Душовий модуль СБД1 на дві душові кімнати з окремими входами в кожну. У санблоку встановлено: дві кутових душових кабіни з розсувними скляними дверцятами, два умивальника, два водонагрівача на 80л кожен і витяжні вентилятори.

Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій – модульному душу для повноцінного функціонування в безпосередній близькості необхідно організувати приямок-септик, підвести до зовнішнього роз’єму електрику і подати холодну воду під тиском.

Сертифікований базальтовий утеплювач дозволяє експлуатувати душовой санітарний блок контейнер цілий рік за умови додаткової установки електроконвекторів.

Душовий модуль крім сантехніки укомплектований відкидними пвх вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима з замками, Led світильниками, вимикачами та розподільчою коробкою з “автоматами”.

Душовий модуль СБД1 має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами надає йому мобільність – модуль за рахунок суцільнозварного сталевого каркаса витримує багаторазові перевезення з місця на місце.

Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів і перетворює зовнішній вигляд модульного душа.

Наші автономні душові модулі застосовують в самих різних сферах: душ для співробітників, душ для дачі, душ на будівництво і т.д.

Купити душовий модуль СБД1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок до підвищення комфорту.

Найменування Кількість
1. Роз'єм для підведення електрокабеля 1шт.
2. Розподільний щит 1шт.
3. Світильник (LED) зовнішнього освітлення 0шт.
4. Світильник (LED) внутрішнього освітлення 2шт.
5. Розетка 220В 2шт.
6. Вимикач освітлення 2шт.
7. Водонагрівач 80л 2шт.
8. Душова кабіна зі змішувачем 2шт.
9. Рукомийник із змішувачем 2шт.
10. Витяжний вентилятор 2шт.
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев