Санітарний блок СБ9

Габарити Д/Ш:

Площа:

Ціна від 286800 грн.

Опис
Санітарний блок СБ9 ділиться на дві основні зони з окремими входами - душова і туалет. При вході в душову передбачений тамбур, призначення якого - захист від бруду і холоду з вулиці. У модульному санблоку встановлено: 3 душових піддона з фіранками, 3 унітази, 4 рукомийника, 2 водонагрівача на 100л і витяжні вентилятори. Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій - модульному санітарному блок контейнеру для повноцінного функціонування необхідно організувати на ділянці приямок-септик, підвести до зовнішнього електро-роз'єму кабель і подати на вхідний фітінг холодну воду під тиском. Сертифікований базальтовий утеплювач, укладений без пустот і містків холоду, дозволяє експлуатувати туалетно - душовою санітарний блок контейнер круглий рік за умови установки електроконвекторів (опція). Санітарний модуль крім сантехніки укомплектований відкидними пвх вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима, led світильниками, вимикачами та розподільчою коробкою з "автоматами". Санітарний блок СБ9 за рахунок суцільнозварного сталевого каркаса має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами робить його мобільним - модуль витримує багаторазові перевезення. Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів або перетворює зовнішній вигляд модульного санвузла. Наші автономні санітарні блок контейнери застосовують в самих різних сферах: душ-туалет для співробітників, санблоки для дачі, на будівництво і т.д. Купити санітарний блок СБ9 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок до підвищення комфорту.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Санітарний блок СБ9 ділиться на дві основні зони з окремими входами – душова і туалет. При вході в душову передбачений тамбур, призначення якого – захист від бруду і холоду з вулиці. У модульному санблоку встановлено: 3 душових піддона з фіранками, 3 унітази, 4 рукомийника, 2 водонагрівача на 100л і витяжні вентилятори.

Максимально спрощені підключення до зовнішніх комунікацій – модульному санітарному блок контейнеру для повноцінного функціонування необхідно організувати на ділянці приямок-септик, підвести до зовнішнього електро-роз’єму кабель і подати на вхідний фітінг холодну воду під тиском.

Сертифікований базальтовий утеплювач, укладений без пустот і містків холоду, дозволяє експлуатувати туалетно – душовою санітарний блок контейнер круглий рік за умови установки електроконвекторів (опція).

Санітарний модуль крім сантехніки укомплектований відкидними пвх вікнами, вхідними утепленими металевими або металопластиковими дверима, led світильниками, вимикачами та розподільчою коробкою з “автоматами”.

Санітарний блок СБ9 за рахунок суцільнозварного сталевого каркаса має високі показники міцності що в поєднанні з відповідними для перевезення габаритами робить його мобільним – модуль витримує багаторазові перевезення.

Можлива додаткова комплектація санітарного блоку декоративним фризом (фальшкозирек), електрообігрівачами, захисними ролетами та іншим обладнанням, що підвищує комфорт відвідувачів або перетворює зовнішній вигляд модульного санвузла.

Наші автономні санітарні блок контейнери застосовують в самих різних сферах: душ-туалет для співробітників, санблоки для дачі, на будівництво і т.д.

Купити санітарний блок СБ9 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок до підвищення комфорту.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Включено в вартість
  • Не включено в вартість
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев