Торговий павільйон ТП1

Габарити Д/Ш: 3.6х2.6м

Площа: 9.36 м2

Ціна дог.

30 днів
2-4 людини
сторін огляду 3
Опис
Торговий павільйон ТП1 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу квітів, магазин мобільних аксесуарів. Зовнішні габарити павільйону ДШВ 3.6х2.6х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині - ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення - оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral. Швидкозводімий павільйон ТП1 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), 2-ма вхідними металопластиковими дверима з склінням до підлоги, розетками та LED освітленням. Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт. Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями. Купити торговий павільйон ТП1 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок на шляху до вашого процвітання.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор Термія 1,5 кВт 1
з урахуванням закладних, дод. розетки та виведення електрокабелю на окремий автомат
2500
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням закладних, кронштейнів, дод. розетки, монтажу та виведення електрокабелю на окремий автомат
12000
Витяжний вентилятор 0 1400
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
3600
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог

Торговий павільйон ТП1 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу квітів, магазин мобільних аксесуарів.
Зовнішні габарити павільйону ДШВ 3.6х2.6х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині – ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення – оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral.
Швидкозводімий павільйон ТП1 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), 2-ма вхідними металопластиковими дверима з склінням до підлоги, розетками та LED освітленням.
Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт.
Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями.
Купити торговий павільйон ТП1 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок на шляху до вашого процвітання.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор Термія 1,5 кВт
з урахуванням закладних, дод. розетки та виведення електрокабелю на окремий автомат
2500
Кондиціонер-спліт
з урахуванням закладних, кронштейнів, дод. розетки, монтажу та виведення електрокабелю на окремий автомат
12000
Витяжний вентилятор 1400
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
3600
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
  • Входить до вартості
  • Не входить до вартості
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев