phone mail

Торговий павільйон ТП1

Терміни збірки та монтажу- від 18 днів

Гарантія- 1 рік

Опис
Торговий павільйон ТП1 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу квітів, магазин мобільних аксесуарів. Зовнішні габарити павільйону ДШВ 3.6х2.6х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині - ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення - оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral. Швидкозводімий павільйон ТП1 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), 2-ма вхідними металопластиковими дверима з склінням до підлоги, розетками та LED освітленням. Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт. Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями. Купити торговий павільйон ТП1 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - раціональний крок на шляху до вашого процвітання.
Комплектація
Найменування Кількість
1. Розподільний щит 1шт.
2. Світильник (LED) зовнішнього освітлення 0шт.
3. Світильник (LED) внутрішнього освітлення 1шт.
4. Розетка 220В 2шт.
5. Вимикач освітлення 1шт.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог

Торговий павільйон ТП1 призначений для реалізації різноманітної продукції в будь-який час року з можливістю зміни локації. Сучасний мобільний павільйон може використовуватися як утеплене міні кафе для торгівлі кавою та кулінарією, павільйон для продажу квітів, магазин мобільних аксесуарів.
Зовнішні габарити павільйону ДШВ 3.6х2.6х2.9м. Збирається на базі міцного суцільнозварного каркасу, утеплюється пожежобезпечною, екологічною базальтовою ватою товщиною не менше 100 мм, з ізоляцією містків холоду, укладаються паро- гідроізоляційні плівки Strotex або X-TREME, облицювання стін всередині – ЛДСП плита 16мм, підлога вкрита зносостійким лінолеумом. Зовнішнє оздоблення – оцинкований лист з полімерним покриттям, вибір кольору по каталогу Ral.
Швидкозводімий павільйон ТП1 укомплектований великими енергозберігаючими склопакетами (профіль WDS 5s), 2-ма вхідними металопластиковими дверима з склінням до підлоги, розетками та LED освітленням.
Можлива додаткова комплектація павільйону захисними ролетами, водостічною системою, козирком, електрообігрівачами, кондиціонером та іншим обладнанням що підвищує комфорт.
Габарити павільйону а також матеріали зовнішнього та внутрішнього оздоблення можуть бути змінені згідно з вашими побажаннями.
Купити торговий павільйон ТП1 від «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – раціональний крок на шляху до вашого процвітання.

Найменування Кількість
1. Роз'єм для підведення електрокабеля 1шт.
2. Розподільний щит 1шт.
3. Світильник (LED) зовнішнього освітлення 0шт.
4. Світильник (LED) внутрішнього освітлення 1шт.
5. Розетка 220В 2шт.
6. Вимикач освітлення 1шт.
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев