Що вибрати: дерев'яні битовки або металеві блок-контейнери?

2009-11-25

Зовсім недавно для створення тимчасового приміщення на будівельному майданчику використовувалися, в основному, дерев’яні побутівки, і було це повсюдно. Однак науково-технічний прогрес не стоїть на місці, і сучасний ринок здатний забезпечити будь-який будівельний майданчик металевими битовками.

Металеві битовки (блок-контейнери) в більшості своїй використовуються в якості тимчасового житла будівельників на будмайданчиках, технічних і господарських приміщень, постів охорони, будівельних штабів, прорабські, санітарних блоків, пунктів харчування і навіть дачних будиночків. Ймовірно, ви запитаєте, який сенс витрачати гроші на металеві блок-контейнери, якщо для тих же цілей можна використовувати і дерев’яні побутівки? Справа в тому, що металеві побутівки мають ряд незаперечних переваг, яких дерев’яні побутівки не можуть мати з об’єктивних причин.

деревянная бытовка

Одним з головних достоїнств металевих битовок є їх довговічність, яка непорівнянна з довговічністю дерев’яних аналогів. При грамотній експлуатації металевих блок-контейнерів можливо продовжити їх термін більш ніж на 25 років, при цьому, вони не потребують ніякого ремонту або заміни обшивки, також їх можна експлуатувати в суворих умовах клімату, так як багатошарова структура стінок блок-контейнерів має відмінни гідро та теплоізоляційнi властивостi.

Каркас блок-контейнера зварюється з квадрат-труби що забезпечує високу міцність конструкції. Це дозволяє встановлювати блок-контейнер в зоні сильних холодів і снігопадів, де тиску на дах може бути досить, щоб його деформувати.
Також, для експлуатації блок-контейнерів в умовах суворого клімату, вікна металевих побутівок оснащують подвійними склопакетами, та заміняють звичайні двері на утепленi.

Блок контейнер

Особлива міцність металевих битовок обумовлена ​​ще й тим, що зовнішньою обшивкою є оцинкований профільований лист, який не вимагає фарбування і не схильний до корозії. Усередині блок контейнери обшиваються плитою ОСБ, або дерев’яною, або пластиковою вагонкою, а на підлогу стелиться лінолеум.

Чергова незаперечна перевага металевих блок-контейнерів в тому, що їх можна збирати разом як конструктор і зводити модульні будівлі практично будь-яких розмірів, до трьох поверхів у висоту, чого не можна домогтися, маючи лише дерев’яні битовки.

Безсумнівно, вибір робити Вам, так як Ви краще знаєте термін будівництва, в яку пору року воно буде проводитися, і яку кількість людей, задіяно на будмайданчику. Логічно, що металеві блок-контейнери дорожче дерев’яних аналогів, проте значно надійніше, міцніше та функціональніше, що в цілому здатно не тільки окупити вкладення, але і додати безпеку та комфорт.

БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев