Модульний міні офіс ОФМ1

Габарити Д/Ш:

Площа:

Ціна від 177300 грн.

Опис
Модульний міні офіс ОФМ1 включає в себе кабінет, тамбур і санвузол. Офісний блок контейнер укомплектований унітазом, умивальником, розетками, LED освітленням, двокамерним вікном, утепленими вхідними і міжкімнатними МДФ дверима. Офісні вагончики від «БлокМодуль» дозволяють працювати в комфортних умовах незалежно від температури на вулиці - за рахунок утеплення екологічною, пожаробезопасной базальтовою ватою Rockwool (або аналогами, щільністю від 30кг/м3), з виключенням містків холоду. Модульний офіс ОФМ1 унікальний своєю мобільністю - за рахунок бази - високоміцного блок контейнера (зібраний на базі суцільнозварного сталевого каркаса) міні офіс витримує багаторазове перевезення з місця на місце. Просте підключення до зовнішніх комунікацій - нашим модульним офісам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і відведення каналізації. Можлива додаткова комплектація швидковозводимого міні офісу: декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, кондиціонером, витяжними вентиляторами, та іншим устаткуванням, що підвищує комфорт працівників і преображає екстер'єр будівлі. Купити мобільний міні офіс ОФМ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника - грамотна інвестиція на шляху до процвітання вашого бізнесу.
Додаткові опції
Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор 1
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний 1
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом 0 дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь 0 дог
Обшивка фасадними панелями ДПК 0 дог
Обшивка алюмінієвим композитом 0 дог

Модульний міні офіс ОФМ1 включає в себе кабінет, тамбур і санвузол. Офісний блок контейнер укомплектований унітазом, умивальником, розетками, LED освітленням, двокамерним вікном, утепленими вхідними і міжкімнатними МДФ дверима.
Офісні вагончики від «БлокМодуль» дозволяють працювати в комфортних умовах незалежно від температури на вулиці – за рахунок утеплення екологічною, пожаробезопасной базальтовою ватою Rockwool (або аналогами, щільністю від 30кг/м3), з виключенням містків холоду.

Модульний офіс ОФМ1 унікальний своєю мобільністю – за рахунок бази – високоміцного блок контейнера (зібраний на базі суцільнозварного сталевого каркаса) міні офіс витримує багаторазове перевезення з місця на місце.
Просте підключення до зовнішніх комунікацій – нашим модульним офісам з сендвіч-панелей для повноцінного функціонування необхідне зовнішнє підведення електрики, холодної води і відведення каналізації.
Можлива додаткова комплектація швидковозводимого міні офісу: декоративним фризом (фальшкозирок), електрооконвекторами, захисними ролетами, кондиціонером, витяжними вентиляторами, та іншим устаткуванням, що підвищує комфорт працівників і преображає екстер’єр будівлі.

Купити мобільний міні офіс ОФМ1 від компанії «БлокМодуль» в Києві за ціною виробника – грамотна інвестиція на шляху до процвітання вашого бізнесу.

Найменування ЦІНА (грн.)
Конвектор 1 кВт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
1400
Кондиціонер-спліт
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
8500
Витяжний вентилятор
з урахуванням монтажу і виведенням на окремий автомат
900
Вікно - склопакет двокамерний, Ш / У 900х1100мм, поворотно-відкидний
з урахуванням планок, нащельников, лиштви
2300
Обшивка фасадним вініловим сайдингом дог
Обшивка фасадним металевим сайдингом дог
Обшивка фасадними панелями під природний камінь дог
Обшивка фасадними панелями ДПК дог
Обшивка алюмінієвим композитом дог
  • Включено в вартість
  • Не включено в вартість
  • Фундамент, доставка, монтаж
БлокМодуль - Быстровозводимые здания [email protected]
ул. Ильинская 12 г. Киев